Raksti
Preses telpa

Ziņas


 • Profesionālās tālākapmācības kurss ”Ar veltni blīvēta betona (RCC) ceļu un laukumu projektēšana un būvniecība” 2014.gada 12.-14.novembris Sadarbībā ar Amerikas Betona Ceļu Asociāciju (ACPA) un SIA „CEMEX”, “Firma L4” Jūs aicina piedalīties Ar veltni blīvēta betona (RCC) segumu projektēšanas un būvniecības apmācībās.
  Apmācības "Ar veltni blīvēta betona ceļu un laukumu projektēšana un būvniecība"
 • Ēka, kuras platība ir 13115 kvadrātmetri un kura atrodas Monterejas universitātes galvenajā teritorijā, iedvesmo tās studentus – jaunus, radošus cilvēkus, kuri spēj nepārtraukti radīt ko jaunu, apstrīdēt jau esošo un piedāvāt dizaina risinājumus. Šīs ēkas būvniecība ilga 34 mēnešus un tajā tika nodarbināti 2800 strādnieki. Projekta autori nepakļāvās dažādām prognozēm, kas apstrīdēja tās struktūras, estētisko un funkcionālo zīvotspēju.
  CEMEX sniedz īpašu risinājumu tādiem projektiem kā Roberto Garza Sada centrs
 • Š.g. 25.jūlijā SIA CEMEX Liepājas eksporta terminālis saņēma Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldes godalgu konkursā „Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums – 2014”. Svinīgais apbalvošanas pasākums norisinājās CEMEX termināļa teritorijā, un tā laikā tika atklāta SEZ pārvaldes dāvinātā atzinības plāksne uzņēmumam, kā arī sumināti konkursa 2. un 3.vietas ieguvēji.
  CEMEX eksporta terminālis – sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums
 • SIA „CEMEX” darbības ilgtspēja un korporatīvās sociālās atbildības aktivitātes jau otro gadu pēc kārtas „Ilgtspējas indeksā” novērtētas ar zelta godalgu. 2013.gadā SIA „CEMEX” turpināja īstenot atbildīgu uzņēmējdarbību, rūpējoties par darbinieku darba drošību un darba apstākļiem, samazinot ietekmi uz vidi ar alternatīvā kurināmā īpatsvara palielināšanu, kā arī atbalstot Brocēnu un Saldus novadu ar „CEMEX Iespēju fonda” aktivitātēm.
  CEMEX atkārtoti iegūst zelta godalgu Ilgtspējas indeksā
 • Dizaina autori ir arhitektu uzņēmums Von Gerkan, Marg and Partners. Arena da Amazonia ir viens no 12 stadioniem, kuri ir īpaši būvēti FIFA Pasaules kausa izcīņai. Šī projekta ietvaros CEMEX sadarbojās ar būvniecības uzņēmumu Andrade Gutierrez S.A., tam piegādājot 28 000 tonnas augstākās kvalitātes cementu un sniedzot augstākā līmeņa pielāgotus pakalpojumus.
  CEMEX cements izmantots 2014.gada Pasaules kausa futbolā augstākās klases stadiona būvniecībā
 • Daudzfunkcionālā ēka ir Auto Wichert GmbH īpašums un tās AUDI termināļa platība būs 5100 kvadrātmetri, iekļaujot pārdošanas telpu, klientu pieņemšanas telpu un garāžu. Papildus AUDI izstāžu zālei ēkā būs pieejamas biroja telpas, restorāni un medicīniskie pakalpojumi, kā arī 300 autostāvvietas . “Mēs esam patiešām lepni par iespēju piedalīties tik prestižā projektā,” stāsta Eric Wittmann, CEMEX Vācija prezidents.
  CEMEX piedalās lielākās AUDI automašīnu izstāžu zāles būvniecībā Ziemeļvācijā
 • Pēc padziļinātas ģeoloģiskās analīzes darbus jau ir uzsākušas divas urbšanas iekārtas, kuru diametrs ir 9,93 metri. Tā ka tunelis tiek veidots 1250 m dziļumā, ir nepieciešama nepārtraukta un stingra uzraudzība un tehniskais atbalsts būvprojekta vietā.
  CEMEX piedalās Austrijas garākā dzelzceļa tuneļa būvniecībā
 • CEMEX sniedz inovatīvus celtniecības risinājumus vēsturiskā Kossuth Lajos (bijušā prezidenta vārdā dēvētā) laukuma atjaunošanā galvaspilsētā Budapeštā, kas ir Ungārijas Parlamenta ēkas atrašanās vieta. Kultūrvēstures piemineklis, kas mūsdienās ir populārs tūristu apskates objekts, atrodas pie Danubes upes un tika uzcelts 19.gadsimta pirmajā pusē.
  CEMEX piedalās vēsturiskās Ungārijas parlamenta ēkas atjaunošanas darbos Budapeštā
 • SIA CEMEX piegādājis Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas celtniecībai 100 000 tonnu transportbetona, kas pārsniedz 90% no kopumā šajā projektā izmantotā betona. Uzņēmums piegādājis ne tikai standarta kvalitātes betonu bibliotēkas pamatiem un ēkas konstrukciju būvniecībai, bet arī īpašu arhitektonisko betonu, kas kā dizaina elements izmantots bibliotēkas iekštelpu un fasādes apdarē, tādējādi izceļot projekta autoru iecerēto bibliotēkas mūsdienīgo arhitektūru.
  CEMEX piegādājis 100 000 tonnu betona Nacionālās bibliotēkas celtniecībai
 • CEMEX Francijā piegādājis 1 949 kubikmetrus betona pirmajai vēja ģeneratoru fermai, kuru pārvaldīs Francijas privātā un publiskā sektora apvienība. Pateicoties “Clamcey-Oisy” vēja ģeneratoru fermai, Burgundijas reģiona Nièvre apgabals kļūs par pozitīvas enerģijas zonu Francijā, kas, izmantojot savā reģionā saražoto atjaunojamo enerģiju, apmierinās vietējo pieprasījumu pēc enerģijas.
  CEMEX piedāvā inovatīvu būvniecības risinājumu Francijā
 • 2014.gada 9.janvārī Latviešu biedrības namā CEMEX saņēma Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) balvu “Sadarbības partneris 2013”. Balva uzņēmumam piešķirta par izrādītajām rūpēm par saviem darbiniekiem, stiprinot sociālo dialogu un veicinot sadarbību ar arodbiedrību.
  CEMEX- "Sadarbības partneris 2013”
 • CEMEX noslēdzis līgumu par īpaši izturīga betona piegādi starptautiskajai lidostai "Rīga". CEMEX materiāli atzīti par piemērotākajiem lidostas infrastruktūras lielajām slodzēm, pretapledošanas reaģentu iedarbībai un citiem nelabvēlīgiem faktoriem. CEMEX projektam nodrošinās vairāk nekā 80 000 m3 betona.
  Lidostas "Rīga" infrastruktūras projekts
 • Šī gada 24.maijā Spīķeru koncertzālē notika Ilgtspējas indeksa 2013 noslēguma pasākums, kurā tika paziņoti indeksa rezultāti. Saskaņā ar Ilgtspējas indeksa novērtējumu CEMEX šogad pirmoreiz saņēma zelta godalgu. Uzņēmums Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2010.gada un iepriekš trīs gadus pēc kārtas ir bijis apbalvots ar sudraba kategoriju.
  CEMEX iekļuvis Ilgtspējas indeksa zelta kategorijā
 • CEMEX Latvijā sertificējis darba drošības, vides un kvalitātes vadības sistēmas SIA "CEMEX", noslēdzot vairāku gadu sagatavošanās, vietējas un ārvalstu apmācību programmas procesu, ir sertificējis cementa un hidrauliskās ceļu saistvielas ražošanu un pārdošanu atbilstoši ISO 9001:2009, ISO 14001:2005 un OHSAS 18001:2007 standartiem. Uzņēmumā ir ieviestas kvalitātes, vides un darba drošības integrētās vadības sistēmas.
  CEMEX Latvijā sertificējis ISO
1 | 2 | 3 |

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved