Tas ir betons
Produkti un pakalpojumi

Transportbetons


CEMEX ražo transportbetonu, kas piemērots jebkurām klienta prasībām. Mainot ūdens, cementa un pildvielu proporcijas, mēs pieskaņojam transportbetona stiprības klasi, iestrādājamību un virsmas kvalitāti visdažādāko veidu būvēm un citām konstrukcijām. Izmantojot visdažādākās betona piedevas, pievienojot tās vai nu betona ražotnē, vai arī būvobjektā, mēs varam izpildīt vissarežģītākās būvobjekta vai būves projekta prasības. Tādējādi iespējams panākt gan betona cietēšanas ilgstošu aizkavēšanu, gan arī pielāgot cietēšanas sākuma laiku vai paātrinājumu jebkura būvobjekta vajadzībām. Sākot ar augstas stiprības betonu un beidzot ar pašplūstošo betonu - varam piedāvāt visu, kas nepieciešams modernajā būvniecībā.

CEMEX lepojas arī ar Latvijā lielākajām ražošanas jaudām tieši ziemas apstākļos, kad betona izejvielas tiek sildītas, lai objektā nodrošinātu nepieciešamo temperatūru betona masai.

Mēs pieliekam arī ļoti lielas pūles, lai attīstītos līdzi mūsdienu tehnoloģijām - piedāvājam plašu klāstu ar dažādiem specializētiem betona veidiem, kas Latvijas būvniecības tirgū  ir jaunums un dod tehnoloģiskas priekšrocības būvfirmām, kuras apgūst šo produktu izmantošanu.

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved