Preses telpa
Preses telpa

2017 Raksti


 • Viens no lielākajiem pasaules būvmateriālu ražošanas uzņēmumiem – CEMEX – aicina 6.- 12. klašu skolēnus pieteikties ēnot uzņēmuma darbiniekus Ēnu dienā, kas norisināsies 15.februārī Brocēnu rūpnīcā un Rīgas birojā.
  Ēnu diena būvmateriālu ražošanas uzņēmumā CEMEX
 • Lionas (Lyona) pilsēta Francijā šobrīd piedzīvo pārmaiņas, īstenojot tādus nozīmīgus un liela apjoma projektus kā Gran Stade futbola stadions un pilsētas dzelzceļa līnija.
  CEMEX betons izmantots Francijas futbola kompleksa būvniecībā
 • Pēc tam, kad vētra Francijā bija izskalojusi piekrastes nogāzes, Atlantijas Pireneju departaments (Pyrenees-Atlantiques) ieplānoja trīs liela mēroga nogāžu rekonstrukcijas darbus.
  CEMEX betons izmantots jūras piekrastes sienu stiprināšanā Francijā
 • CEMEX Meksikā piedalījies inovatīva produkta tehnoloģijas izstrādē, kas ļāva īstenot Starptautiskā Baroka laikmeta muzeja būvniecības projektu Pueblas pilsētā Meksikā.
  CEMEX piedalās Starptautiskā Baroka laikmeta muzeja būvniecības projektā
 • Šī gada maijā aprit desmit gadi kopš starptautiskais būvmateriālu ražošanas uzņēmums CEMEX izveidojis nodibinājumu „CEMEX Iespēju fonds”, ar kura starpniecību šo gadu garumā atbalstītas aktivitātes, kas veicinājušas dzīves kvalitātes uzlabošanu, vides aizsardzību un veselīgu dzīvesveidu, kā arī nodrošinājis izglītības, kultūras un sporta aktivitāšu pieejamību novadu, kuros darbojās uzņēmuma ražotnes, iedzīvotājiem.
  Nodibinājumam „CEMEX Iespēju fonds” aprit desmit gadu
 • 2017. gada 15. jūnijā Ķemeros, "Meža mājā" notika Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) un būvmateriālu ražotāja SIA "CEMEX" organizētā skolēnu konkursa "Iepazīsti putnu pasauli" apbalvošanas pasākums. Tika apbalvoti 20 labākie no 585 konkursa dalībniekiem un speciālbalvu ieguvēji.
  Godināti skolēnu konkursa "Iepazīsti putnu pasauli" aktīvākie dalībnieki
 • CEMEX piedalījies inovatīva projekta īstenošanā Latīņamerikā – zemūdens tuneļa izbūvē Verakruzā (Veracruz), Meksikā.
  CEMEX Meksikā piedalās pirmā zemūdens tuneļa būvniecības projektā

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved