Preses telpa
Preses telpa

2016 Raksti


 • Berlīnes apmeklētāji, kas no Centrālās stacijas dodas Ziemeļaustrumu virzienā, nonāks pie Berlīnes Humbolta universitātes (Berlin Humboldt University), kas dibināta 1809.gadā.
  CEMEX Berlīnē izmanto īpaša pasūtījuma betonu no pārstrādātiem minerālmateriāliem
 • Mūsu mērķis ir turpināt popularizēt cieņu pret dabu kā vērtību ne tikai starp mūsu darbiniekiem un citām ieinteresētajām pusēm, bet arī globāli.
  Jauna dabai veltīta CEMEX mājaslapa un grāmata
 • Nesen īstenotais Armas laukuma (Plaza de Armas), kas iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā un ir viens no slavenākajiem Meksikas objektiem, rekonstrukcijas projekts Meksikas štatā Sakatekasa (Zacatecas) ir lielisks piemērs CEMEX piedāvātajiem īpašajiem būvniecības risinājumiem.
  CEMEX sniedz risinājumu vēsturiska laukuma rekonstrukcijas projektā Meksikā
 • 9.martā Rīgā, Spīķeru koncertzālē norisinājās BALTA gada balvas "Drošākais uzņēmuma autoparks" noslēguma pasākums, kurā tika paziņoti konkursa rezultāti.
  CEMEX Latvija autoparks atzīts par otro drošāko Latvijā
 • CEMEX biznesa vienība Lielbritānijā piedalās unikāla, liela mēroga infrastruktūras projekta būvniecībā – Mērsijas tilta būvniecībā.
  CEMEX Lielbritānijā piedalās liela mēroga infrastruktūras projektā
 • 2010.gadā intensīvs lietus appludināja 30 gadus senu labošanas darbu iestādi Dragugnas (Draguignan) pilsētā.
  Moderna cietuma būvniecības projekts Francijā
 • 26.maijā Rīgā, Spīķeru koncertzālē norisinājās Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras pasākums, kurā tika cildināti Latvijas uzņēmumi, kas veikuši ieguldījumu konkurētspējas celšanā, eksporta tirgus apguvē, īpaši akcentējot darbinieku lomu un nopelnus uzņēmuma izaugsmē.
  CEMEX saņem Vācijas tautsaimniecības balvu Latvijā
 • Š.g. 9.jūnijā CEMEX saņēma visaugstāko ilgtspējīga biznesa novērtējumu Latvijā - Ilgtspējas indeksa platīna kategoriju. Uzņēmums Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2011.gada, pirmos divus gadus ierindojoties bronzas kategorijā, bet nākamos trīs – zelta kategorijā.
  CEMEX saņem visaugstāko novērtējumu Ilgtspējas indeksā, LBAS un ģimenei draudzīga komersanta balvu
 • Maiami pilsēta ASV ir slavena ar atmiņā iespaidīgu arhitektūru – ultramodernām augstcelnēm. Vienā no šiem projektiem CEMEX piedalījies, piegādājot īpaša pasūtījuma betonu.
  CEMEX piedalās Maiami dzīvokļu būvniecības projektā ar īpaša pasūtījuma betonu
 • Pēc tam, kad Birmingemas pilsētas dome secināja, ka pilsētas autobusu terminālim bieži nepieciešams veikt remontdarbus, CEMEX tika aicināts atrast tādu būvniecības risinājumu, kas spētu izturēt termināļa intensīvo slodzi.
  CEMEX piedalās autobusu termināļa būvniecības projektā Lielbritānijā
 • Neskatoties uz to, vai uzsvars projektā tiek likts uz krāsu vai faktūru, CEMEX īpaša pasūtījuma materiāli arhitektiem sniedz iespēju izpildīt pasūtītāja unikālās vēlmes.
  CEMEX dekoratīvie būvniecības materiāli – dizainam un funkcijai
 • Uzzini CEMEX Latvija jaunumus arī Facebook un Twitter kontos
 • Kad Francijas Saint-Etienne pilsēta izlēma būvēt jaunu, visiem laika apstākļiem paredzētu BMX trasi nesen atjaunotajā Saint-Etienne BMX klubā, kā trases būvniecības risinājums tika izvēlēts CEMEX porainais betons.
  CEMEX porainā betona virsmas risinājums izmantots BMX trases būvniecībā Francijā
 • Noslēdzies „CEMEX Iespēju fonda” organizētais stipendiju konkurss par pieteikšanos stipendijai studijām inženierzinātņu programmās kādā no Latvijas universitātēm.
  Noskaidrots pirmais CEMEX Iespēju fonda stipendijas saņēmējs

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved