Preses telpa
Preses telpa

2015 Raksti


 • 2015.gada 9.decembrī Valsts Vides dienests pirmo reizi godināja „Zaļās izcilības balvas” ieguvējus – 20 dažādu nozaru uzņēmumus. SIA „CEMEX” ir viens no uzņēmumiem, kas visaugstākajā līmenī ievēro vides aizsardzības normatīvo aktu prasības, kā arī pēc savas iniciatīvas veic pasākumu kopumu ietekmes uz vidi samazināšanai.
  CEMEX apbalvots ar Zaļās izcilības balvu
 • Sākot ar 2015.gadu CEMEX Latvijā piedāvā jaunu pakalpojumu – ceļu pamatnes minerālmateriālu samaisīšanu ar cementu.
  CEMEX piedāvā jaunu pakalpojumu – ceļu pamatnes minerālmaterialu samaisīšanu ar cementu
 • 2014. gadā tika uzsākts projekts SAFECEMENT, kura galvenais mērķis ir turpināt uzlabot darba apstākļus cementa ražošanas industrijā, lai sasniegtu izcilu darba drošības un veselības aizsardzības līmeni.
  CEMEX Latvija piedalās projekta SAFECEMENT īstenošanā
 • Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE ...
  Fortune novērtējis CEMEX pozitīvo ietekmi pasaulē
 • Vēl pirms 2015.gada beigās plānotās ēkas oficiālās atklāšanas Torre Reforma, kuras dizaina autors ir arhitekts Benjamin Romano no LBR&A Arquitectos, ir kļuvusi par Meksikas arhitektūras ikonu.
  Torre Reforma: betona milzis Meksikā
 • 2015.gada 1.jūlijā nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” izsludinās pirmo atklāto projektu pieteikumu konkursu Madonas novadam.
  CEMEX Iespēju fonds izsludinās pirmo atklāto projektu pieteikumu konkursu Madonas novadam
 • Konkursa prioritātes: - droša un veselīga dzīves vide (t.sk. preventīvie pasākumi un izglītošanas aktivitātes); - vides sakopšanas, aizsardzības un saglabāšanas aktivitātes (t.sk. preventīvie pasākumi un izglītošanas aktivitātes); - izglītības iespēju un sabiedrisko aktivitāšu veicināšana Madonas novada iedzīvotājiem kultūras, sporta un sociālo jautājumu jomās.
  CEMEX Iespēju fonds izsludinās pirmo atklāto projektu pieteikumu konkursu Madonas novadam
 • 16.maijā Saldus novada kaļķakmens karjerā „Kūmas”, klātesot VAS „Latvijas valsts ceļi”, SIA „Saldus ceļinieks” un mediju pārstāvjiem, CEMEX atklāja renovēto karjera pievedceļu, kas izbūvēts izmantojot Latvijā jaunu tehnoloģiju – ar veltni blīvētu betonu jeb valčbetonu.
  CEMEX prezentē Latvijā inovatīvu ceļu būves tehnoloģiju - valčbetonu
 • CEMEX ir izsludinājis jaunu 300 miljonus ASV dolāru vērtu investīciju projektu, plānojot par 25% palielināt ražošanas jaudu Filipīnās.
  Filipīnās jauns investīciju projekts
 • CEMEX Būvniecības balva ir iniciatīva, kuru izveidojis CEMEX, lai noskaidrotu labākos arhitektūras un būvniecības projektus pasaulē.
  CEMEX Būvniecības balva Meksikā: Romas betona risinājums
 • No 8.-12.jūnijam Korporatīvās atbildības un ilgtspējas institūts rīkoja „Atbildīga biznesa nedēļu 2015”, kuras ietvaros norisinājās dažādi izglītojoši semināri un pasākumi uzņēmēju ilgtspējīgas un sociāli atbildīgas darbības veicināšanai.
  CEMEX saņem vairākus apbalvojumus par sasniegumiem ilgtspējā
 • 2014. gada septembrī Rīgā, Mārupes ielā 19 tika uzsākta SIA „Nukleārās medicīnas centrs” laboratorijas ēkas būvniecība, kas būs Latvijā pirmais un Baltijas reģionā viens no nedaudzajiem un modernākajiem pētniecības centriem, kura darbības galvenais mērķis būs palielināt izārstēto onkoloģisko pacientu skaitu, nodrošinot precīzu un agrīnu slimības diagnostiku.
  CEMEX piedalās Nukleārās medicīnas centra laboratorijas ēkas būvniecībā
 • 14.maijā Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) savas darbības 25 gadu jubilejas pasākumā Latviešu Biedrības namā sumināja labākos sadarbības partnerus.
  CEMEX saņem Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības sadarbības partnera balvu
 • 5.maijā Salaspils novadā tika svinīgi atklāts Latvijā pirmais industriālais laukums, kura ieklāšanā izmantota jauna tehnoloģija - ar veltni blīvēts betons.
  Ieklāts Latvijā pirmais ar veltni blīvēta betona laukums
 • CEMEX piegādā strukturālo betonu diviem lielizmēra, moderniem projektiem – tranzīta sistēmai –, kas gada laikā spētu apkalpot vairāk nekā 61 miljonu cilvēku.
  CEMEX piedalās modernas transporta sistēmas projektā Kalifornijas līča reģionā
 • 2014.gada nogalē publicēts otrais CEMEX Dabas grāmatu sērijas izdevums „Sarkanā grāmata: 50 gadi dabas aizsardzības”, kas, apvienojot starptautiskus apbalvojumus ieguvušu autoru fotogrāfijas un piemeklētas atziņas, veicina izpratni par sugu izmiršanu un tā ietekmi uz cilvēci.
  Jauns izdevums CEMEX Dabas grāmatu sērijā
 • Nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” 2015.gada 23.februārī izsludina atklātu projektu pieteikumu konkursu Saldus un Brocēnu novados.
  Informācija par nodibinājuma "CEMEX Iespēju fonds" atklāto projektu pieteikumu konkursu
 • 12.februārī, noslēdzoties vairāku mēnešu ilgai uzņēmumu izvērtēšanai, trešo reizi Latvijā tika paziņoti BALTA gada balvas "Drošākais uzņēmuma autoparks 2014" uzvarētāji.
  CEMEX Latvija betona autoparks ierindots starp drošākajiem ceļu satiksmē
 • Iesūti Latvijā uzņemtas putnu fotogrāfijas žurnāla National Geographic Latvija facebook lapā un saņem vērtīgas balvas!
  National Geographic Latvija fotokonkurss sadarbībā ar CEMEX un LOB
 • Latvijas Dabas muzejs no būvmateriālu ražotāja CEMEX dāvinājumā saņēmis lielu retumu – mamuta ilkni, kas nejauši atrasts Sauleskalna smilts un grants karjerā.
  Latvijas Dabas muzejs saņem CEMEX dāvinājumu – karjerā atrastu mamuta ilkni
 • CEMEX Francijā piedalās liela mēroga projekta īstenošanā –lielas, peldošas betona struktūras būvniecībā Marseļas ostā Grand Port Maritime de Marseille, kas ir lielākā osta Francijā.
  CEMEX piedalās Francijas un Panamas lielāko ostu attīstības projektos

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved