Raksti
Preses telpa

2014 Raksti


 • Mūsdienās, pateicoties izdevīgai šīs ēkas atrašanās vietai, tā ir pieprasīts tūristu un vietējo iedzīvotāju apskates objekts. Jāatzīmē, ka 2006.gadā Centennial Hall tika iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. “Šādas nozīmes ēku atjaunošana ir jāveic ar ārkārtīgi lielām rūpēm pret vēstures mantojumu,” norāda CEMEX Polija prezidents Marcelo Catala. “CEMEX sadarbojās ar klientu, lai spētu risināt vislielākos izaicinājumus."
  CEMEX piedalās UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautas ēkas atjaunošanā Polijā
 • Līdzīgi kā citās CEMEX biznesa vienībās pasaulē, CEMEX Polijas komanda ir aktīvi centusies veicināt izpratni par betona ceļu būvi valstī. Kā Polijas Cementa asociācijas biedri, viņi ir izglītojuši amatpersonas par betona virsmu priekšrocībām un ir palīdzējuši sagatavot segumu standartu, kuru ir atzinusi nacionālā ceļu un lielceļu institūcija.
  Polijas tirgū sevi piesaka betona ceļi
 • Pirmajās divās apmācību dienās, kas norisinājās Rīgā, lekcijas un praktiskos uzdevumus vadīja ārzemju vieslektori ar vairāk kā 20 gadus ilgu pieredzi betona ceļu jomā - Roberts Roddens no Amerikas Betona ceļu asociācijas un Martins Ašfīlds no Lielbritānijas CEMEX, kā arī vairāki vietējie eksperti no Ceļueksperts, ceļu būves uzņēmuma Binders, Rīgas Tehniskās universitātes un CEMEX.
  Latvijas ceļu projektētāji un būvnieki ieinteresēti betona ceļu tehnoloģijā
 • CEMEX izpilddirektors Baltijas valstīs, Somijā un Krievijā Greiems Rasels (Graham Russell) par iegūto apbalvojumu: “Esam pagodināti, ka mūsu uzņēmums atkārtoti tiek atzīts par labāko darba devēju Kurzemē. Vēlos uzsvērt, ka darbinieki ir mūsu galvenā vērtība un pateicoties viņu darbam un aktīvai iesaistei mēs kopīgi veidojam arvien labāku uzņēmumu.
  CEMEX saņem LDDK Gada balvu kā labākais darba devējs Kurzemes reģionā
 • Konkursa dalībnieki tika aicināti dalīties labajā praksē par kādu uzņēmuma īstenoto iniciatīvu vai pasākumu, kas vērsts uz darbinieku stresa mazināšanu un darba drošības veicināšanu.
  CEMEX iegūst otro vietu darba drošības konkursā “Zelta ķivere”
 • Profesionālās tālākapmācības kurss ”Ar veltni blīvēta betona (RCC) ceļu un laukumu projektēšana un būvniecība” 2014.gada 12.-14.novembris Sadarbībā ar Amerikas Betona Ceļu Asociāciju (ACPA) un SIA „CEMEX”, “Firma L4” Jūs aicina piedalīties Ar veltni blīvēta betona (RCC) segumu projektēšanas un būvniecības apmācībās.
  Apmācības "Ar veltni blīvēta betona ceļu un laukumu projektēšana un būvniecība"
 • Ēka, kuras platība ir 13115 kvadrātmetri un kura atrodas Monterejas universitātes galvenajā teritorijā, iedvesmo tās studentus – jaunus, radošus cilvēkus, kuri spēj nepārtraukti radīt ko jaunu, apstrīdēt jau esošo un piedāvāt dizaina risinājumus. Šīs ēkas būvniecība ilga 34 mēnešus un tajā tika nodarbināti 2800 strādnieki. Projekta autori nepakļāvās dažādām prognozēm, kas apstrīdēja tās struktūras, estētisko un funkcionālo zīvotspēju.
  CEMEX sniedz īpašu risinājumu tādiem projektiem kā Roberto Garza Sada centrs
 • Š.g. 25.jūlijā SIA CEMEX Liepājas eksporta terminālis saņēma Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldes godalgu konkursā „Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums – 2014”. Svinīgais apbalvošanas pasākums norisinājās CEMEX termināļa teritorijā, un tā laikā tika atklāta SEZ pārvaldes dāvinātā atzinības plāksne uzņēmumam, kā arī sumināti konkursa 2. un 3.vietas ieguvēji.
  CEMEX eksporta terminālis – sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums
 • SIA „CEMEX” darbības ilgtspēja un korporatīvās sociālās atbildības aktivitātes jau otro gadu pēc kārtas „Ilgtspējas indeksā” novērtētas ar zelta godalgu. 2013.gadā SIA „CEMEX” turpināja īstenot atbildīgu uzņēmējdarbību, rūpējoties par darbinieku darba drošību un darba apstākļiem, samazinot ietekmi uz vidi ar alternatīvā kurināmā īpatsvara palielināšanu, kā arī atbalstot Brocēnu un Saldus novadu ar „CEMEX Iespēju fonda” aktivitātēm.
  CEMEX atkārtoti iegūst zelta godalgu Ilgtspējas indeksā
 • Dizaina autori ir arhitektu uzņēmums Von Gerkan, Marg and Partners. Arena da Amazonia ir viens no 12 stadioniem, kuri ir īpaši būvēti FIFA Pasaules kausa izcīņai. Šī projekta ietvaros CEMEX sadarbojās ar būvniecības uzņēmumu Andrade Gutierrez S.A., tam piegādājot 28 000 tonnas augstākās kvalitātes cementu un sniedzot augstākā līmeņa pielāgotus pakalpojumus.
  CEMEX cements izmantots 2014.gada Pasaules kausa futbolā augstākās klases stadiona būvniecībā
 • Daudzfunkcionālā ēka ir Auto Wichert GmbH īpašums un tās AUDI termināļa platība būs 5100 kvadrātmetri, iekļaujot pārdošanas telpu, klientu pieņemšanas telpu un garāžu. Papildus AUDI izstāžu zālei ēkā būs pieejamas biroja telpas, restorāni un medicīniskie pakalpojumi, kā arī 300 autostāvvietas . “Mēs esam patiešām lepni par iespēju piedalīties tik prestižā projektā,” stāsta Eric Wittmann, CEMEX Vācija prezidents.
  CEMEX piedalās lielākās AUDI automašīnu izstāžu zāles būvniecībā Ziemeļvācijā
 • Pēc padziļinātas ģeoloģiskās analīzes darbus jau ir uzsākušas divas urbšanas iekārtas, kuru diametrs ir 9,93 metri. Tā ka tunelis tiek veidots 1250 m dziļumā, ir nepieciešama nepārtraukta un stingra uzraudzība un tehniskais atbalsts būvprojekta vietā.
  CEMEX piedalās Austrijas garākā dzelzceļa tuneļa būvniecībā
 • CEMEX sniedz inovatīvus celtniecības risinājumus vēsturiskā Kossuth Lajos (bijušā prezidenta vārdā dēvētā) laukuma atjaunošanā galvaspilsētā Budapeštā, kas ir Ungārijas Parlamenta ēkas atrašanās vieta. Kultūrvēstures piemineklis, kas mūsdienās ir populārs tūristu apskates objekts, atrodas pie Danubes upes un tika uzcelts 19.gadsimta pirmajā pusē.
  CEMEX piedalās vēsturiskās Ungārijas parlamenta ēkas atjaunošanas darbos Budapeštā
 • SIA CEMEX piegādājis Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas celtniecībai 100 000 tonnu transportbetona, kas pārsniedz 90% no kopumā šajā projektā izmantotā betona. Uzņēmums piegādājis ne tikai standarta kvalitātes betonu bibliotēkas pamatiem un ēkas konstrukciju būvniecībai, bet arī īpašu arhitektonisko betonu, kas kā dizaina elements izmantots bibliotēkas iekštelpu un fasādes apdarē, tādējādi izceļot projekta autoru iecerēto bibliotēkas mūsdienīgo arhitektūru.
  CEMEX piegādājis 100 000 tonnu betona Nacionālās bibliotēkas celtniecībai
 • CEMEX Francijā piegādājis 1 949 kubikmetrus betona pirmajai vēja ģeneratoru fermai, kuru pārvaldīs Francijas privātā un publiskā sektora apvienība. Pateicoties “Clamcey-Oisy” vēja ģeneratoru fermai, Burgundijas reģiona Nièvre apgabals kļūs par pozitīvas enerģijas zonu Francijā, kas, izmantojot savā reģionā saražoto atjaunojamo enerģiju, apmierinās vietējo pieprasījumu pēc enerģijas.
  CEMEX piedāvā inovatīvu būvniecības risinājumu Francijā
 • 2014.gada 9.janvārī Latviešu biedrības namā CEMEX saņēma Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) balvu “Sadarbības partneris 2013”. Balva uzņēmumam piešķirta par izrādītajām rūpēm par saviem darbiniekiem, stiprinot sociālo dialogu un veicinot sadarbību ar arodbiedrību.
  CEMEX- "Sadarbības partneris 2013”

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved