Preses telpa
Preses telpa

Polijas tirgū sevi piesaka betona ceļi

Pēc vairākus gadus ilgas betona ceļu izmantošanas popularizēšanas, CEMEX Polija efektīvi veicinājusi izpratni valsts un vietējā līmenī par šī jautājuma būtiskumu un ir uzsākusi aktīvu darbu pie vairāku infrastruktūras projektu īstenošanas, kuros betons ir galvenais izejmateriāls. 


Līdzīgi kā citās CEMEX biznesa vienībās pasaulē, CEMEX Polijas komanda ir aktīvi centusies veicināt izpratni par betona ceļu būvi valstī. Kā Polijas Cementa asociācijas biedri, viņi ir izglītojuši amatpersonas par betona virsmu priekšrocībām un ir palīdzējuši sagatavot segumu standartu, kuru ir atzinusi nacionālā ceļu un lielceļu institūcija.

Tā rezultātā Nacionālais ceļu un lielceļu ģenerāldirektorāts pieņēmis lēmumu izmantot betonu 850 km garā ceļa posmā no kopumā 1500 km garas maģistrāles, kas tiks izbūvētā laika periodā no 2014.-2020.gadam.

Tika uzrunāti arī tādi vietējie lēmumu pieņēmēji kā mēri, pārvaldītāji un uzņēmēji, lai parādītu tāda betona ceļu priekšrocībā kā  mazākas izmaksas, ilgāku seguma mūžu līdz pirmajiem nepieciešamajiem labojumiem un drošību.

Tāpat kā citas CEMEX biznesa vienības arī CEMEX Polija ir izveidojusi īpašu struktūrvienību – CEMEX Infrastruktura , lai veiksmīgāk uzrunātu infrastruktūras projektu klientus un turpinātu veicināt izpratni par betona sniegtajām priekšrocībām. Šobrīd ir uzsākti jau vairāki projekti, kuros galvenokārt tiek izmantota RCC tehnoloģija (ar veltni blīvēts betons).

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved