Static Image
Informācija par uzņēmumu
Par CEMEX

Pieteikums ekskursijai rūpnīcā Brocēnos

CEMEX rūpnīca Brocēnos ir vienīgā, kur Latvijā ražo cementu. Labprāt uzņemam viesus, kas vēlas uzzināt vairāk par šo sarežģīto procesu. Ņemot vērā rūpnīcas noslogotību un darba nepārtrauktību, ekskursijām ir ierobežots laiks. Lūdzam ierasties laikus, būt disciplinētiem un ievērot rūpnīcas iekšējās kārtības un drošības noteikumus.

Ekskursijai var pieteikties ne vēlāk kā 5 darba dienas pirms ekskursijas, aizpildot pieteikumu mājas lapā Ja rodas jautājumi, sazinieties ar rūpnīcas administratori Aiju Veiguri pa tālruni 67033500.

Ekskursija ilgst aptuveni stundu, tās ietvaros:

• Iepazīsimies ar rūpnīcas iekšējiem darba drošības noteikumiem

• Noskatīsimies īsu filmiņu par cementa ražošanu

• Apmeklēsim kvalitātes laboratoriju un ražošanas vadības pulti

• Dosimies izbraukumā rūpnīcas teritorijā

!!! Jūsu drošība mums ir ļoti būtiska, tāpēc rūpnīcā ir ļoti stingri drošības noteikumi. Noteikti iepazīstieties ar tiem pirms apmeklējuma: CEMEX RAŽOTŅU APMEKLĒŠANAS NOTEIKUMI. Drošības apsvērumu dēļ, ekskursanti netiek vesti iekšā ražošanas ēkās vai tiešā ražošanas iekārtu tuvumā.
CEMEX ir tiesības jebkuram, kas neievēro šos noteikumus, aizliegt apmeklējumu.

Lūdzu ņemiet vērā, ka cementa rūpnīcā uzņemam ekskursantu grupas, kuru dalībnieki ir vismaz 15 gadus veci (9.klases skolēni). Minimālais grupas dalībnieku skaits - 12, maksimālais - 20. 

Eksursijas pieteikums ir apstiprināts tikai pēc tam, kad esat saņēmuši apstiprinājumu (e-pastā vai telefoniski).

 

 

Ekskursijas pieteikuma forma šobrīd nedarbojas, pieteikties ekskursijai varat, sazinoties e-pastā vai pa tālruni (info.latvia@cemex.com, tālr.: +37167033500). 


 


Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved