Preses telpa
Preses telpa

Noskaidrots pirmais CEMEX Iespēju fonda stipendijas saņēmējs

Noslēdzies „CEMEX Iespēju fonda” organizētais stipendiju konkurss par pieteikšanos stipendijai studijām inženierzinātņu programmās kādā no Latvijas universitātēm.


Saskaņā ar vērtēšanas komisijas, kurā bija pārstāvēti fonda, būvmateriālu ražotāja CEMEX un pašvaldības pārstāvji, lēmumu par pirmo „CEMEX Iespēju fonda” stipendijas ieguvēju ir kļuvis Saldus 1.vidusskolas absolvents Andrejs Freiss, kurš šogad uzsācis studijas Rīgas Tehniskās universitātes Inženiertehnikas, mehānikas un mašīnbūves bakalaura programmā.

Stipendiātam „CEMEX Iespēju fonds” nodrošinās ikmēneša stipendiju 100 EUR apmērā visu studiju laiku. Savukārt uzņēmums CEMEX -  apmaksātu mācību praksi vasaras mēnešos.

Stipendijai varēja pieteikties Brocēnu un Saldus novada vidusskolu absolventi, kuri vēlas studēt inženiertehniskās zinātnes pilna laika klātienes studijās jebkurā no Latvijas akreditētajām augstskolām. Stipendiju programmas mērķis ir stiprināt Brocēnu un Saldus novadus ar inženiertehnisko personālu un veicināt jauno speciālistu palikšanu dzimtajā novadā. Stipendijas konkurss tiek rīkots sadarbībā ar CEMEX. 

Fotogrāfijā pa kreisi (no kreisās puses): CEMEX Personāla un administrācijas direktore Linda Šedlere, CEMEX Iespēju fonda valdes locekle Linda Ozola, Andrejs Freiss un CEMEX Personāla plānošanas un attīstības eksperte Ramona Einberga

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved