Static Image
Preses telpa

CEMEX materiāli- piemērotākie starptautiskās lidostas "Rīga" infrastruktūras slodzēm


CEMEX noslēdzis līgumu par īpaši izturīga betona piegādi starptautiskajai lidostai "Rīga". CEMEX materiāli atzīti par piemērotākajiem lidostas infrastruktūras lielajām slodzēm, pretapledošanas reaģentu iedarbībai un citiem nelabvēlīgiem faktoriem. CEMEX projektam nodrošinās vairāk nekā 80 000 m3 betona. Lielākā daļa no šī apjoma tiks izmantots starptautiskās lidostas "Rīga" lidmašīnu peronu rekonstrukcijai, jaunu pretapledošanas apstrādes laukumu un vairāku pievadceļu izbūves darbos, kas izvirza augstas prasības projektā izmantojamiem materiāliem, tajā skaitā betonam un tā sastāvdaļām. Betons tiks ražots no Brocēnu cementa rūpnīcā ražotā cementa markas - CEM I 42,5 N, kas pilnībā atbilst projekta īstenotāju izvirzītajiem kritērijiem. Līgums noslēgts ar pilnsabiedrību FCC, Hochtief un ACB.

"Esmu gandarīts, ka šajā valstij nozīmīgajā infrastruktūras projektā CEMEX ir iespēja sniegt savu ieguldījumu. Mēs vienmēr esam uzsvēruši CEMEX gatavību aktīvi piedalīties valsts attīstībai nozīmīgu projektu realizācijā gan kā investors, kā darba devējs, eksportētājs un uzticams kvalitatīvas produkcijas piegādātājs, kas spēj rast risinājumus izaicinājumiem pilnos būvniecības projektos. Esam pārliecināti, ka tas ir pareizais virziens, un šis projekts to apliecina," saka CEMEX valdes priekšsēdētājs Enrike Garsija (Enrique Garcia).

Atbilstoši projekta nosacījumiem betona piegādi CEMEX nodrošinās vienlaicīgi no divām betona ražotnēm, kas uz projekta laiku tiks izvietotas lidostas teritorijā. Viena no ražotnēm jau tika izmantota līdzīgā projektā, kad 2012.gadā no tās CEMEX piegādāja betonu NATO aviobāzes lidlauka rekonstrukcijai Lielvārdē. Savukārt otra ražotne nesen iegādāta speciāli šim projektam.
Rīgas lidosta

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved