Preses telpa
Preses telpa

Jauna dabai veltīta CEMEX mājaslapa un grāmata

Mūsu mērķis ir turpināt popularizēt cieņu pret dabu kā vērtību ne tikai starp mūsu darbiniekiem un citām ieinteresētajām pusēm, bet arī globāli.


Mūsu jaunā grāmata: „Zemes mantojums: Dabas pasaules mantojums”

Mēs ar lepnumu vēlamies prezentēt trešo Dabas grāmatas sērijas izdevumu, kas tapis sadarbībā ar  Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācija (UNESCO).

Ar Konvencijas par pasaules kultūras un dabas mantojuma aizsardzību palīdzību UNESCO popularizē sadarbību starp visām nācijām. Tādējādi tiek aizsargātas Pasaules mantojuma vietu kultūras un dabas vērtības šī brīža un nākamajām paaudzēm, lai šīs vietas saglabātos uz visiem laikiem un neizzustu, kā septiņi antīkās pasaules brīnumi.

Mūsu jaunā grāmata, „Zemes mantojums: Dabas pasaules mantojums” iemūžina šo apbrīnojamo vietu dažādību un skaistumu. Tā sniedz nenovērtējamu ieskatu šo vietu askētiskmā, dabas un kultūras vērtībā, tajā pat laikā uzsverot, ka mantojums tiek apdraudēts un ir nepieciešams to aizsargāt, lai saglabātu nākotnei.

Ar šīs grāmatas palīdzību CEMEX aicina aktīvi iesaistīties mūsu planētas nākotnē un īstenot iniciatīvas dabas apbrīnojamās dažādības aizsargāšanai.

CEMEX dabas mājaslapa

Pēc 20 gadus ilga darba, publicējot CEMEX Dabas aizsardzības grāmatu sērijas, ir izveidota mājaslapa, lai sasniegtu plašāku sabiedrības daļu un spētu to uzrunāt par dabas aizsardzību un cieņu pret to.

Aicinām ieskatīties CEMEX Dabas mājaslapā www.cemexnature.com, un iesaistīties dabas aizsardzības un dažādības veicināšanas iniciatīvā. Kopā mēs spējam sasniegt labāku rezultātu, lai saglabātu planētas dabu.

 

  

 

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved