Static Image
Preses telpa

CEMEX iekļuvis Ilgtspējas indeksa zelta kategorijā


Šī gada 24.maijā Spīķeru koncertzālē notika Ilgtspējas indeksa 2013 noslēguma pasākums, kurā tika paziņoti indeksa rezultāti. Saskaņā ar Ilgtspējas indeksa novērtējumu CEMEX šogad pirmoreiz saņēma zelta godalgu. Uzņēmums Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2010.gada un iepriekš trīs gadus pēc kārtas ir bijis apbalvots ar  sudraba kategoriju.

CEMEX valdes priekšsēdētājs Enrike Garsija (Enrique Garcia): “Kopš CEMEX uzsāka biznesu Latvijā, mēs esam atbalstījuši projektus, kuri ir svarīgi Brocēnu un Saldus vietējai sabiedrībai. Mēs vienmēr cenšamies uzturēt dialogu, lai labāk izprastu vietējās kopienas vajadzības, intereses un bažas. CEMEX Iespēju fonda iniciatīva ir veiksmīgs piemērs mūsu sadarbībai ar vietējo kopienu dažādu projektu īstenošanā, kuri uzlabo dzīvi un apkārtējo vidi vietējiem iedzīvotājiem. Šis apbalvojums arī novērtē CEMEX globālā uzņēmuma ilgstpējīgas attīstības prioritātes, kas nodrošina CEMEX biznesa ilgtspēju visā pasaulē, tostarp arī Latvijā”.

Ilgtspējas indekss ir iniciatīva, kas jau ceturto gadu Latvijas uzņēmumiem sniedz iespēju objektīvi novērtēt savu ilgtspējas līmeni atbilstoši starptautiski atzītiem kritērijiem. Šogad tajā piedalījās 72 uzņēmumi. Ilgtspējas indekss Latvijas uzņēmumiem piedāvā iespēju izmantot stratēģiskās vadības rīku, lai izvērtētu savu darbību, kā arī saņemtu ekspertu ieteikumus turpmākai attīstībai. Savukārt sabiedrība, valsts un nevalstiskās organizācijas var saņemt uzticamu informāciju par uzņēmuma darbību, novērtējot uzņēmuma pūliņus un ieguldījumu Latvijas attīstībā ilgtermiņā.

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved