Preses telpa
Preses telpa

Filipīnās jauns investīciju projekts

CEMEX ir izsludinājis jaunu 300 miljonus ASV dolāru vērtu investīciju projektu, plānojot par 25% palielināt ražošanas jaudu Filipīnās.


Investīciju projekts Filipīnās ir daļa no mūsu stratēģijas izvēlēties tos tirgus, kuri nodrošina ienesīgumu ilgtermiņā. Investīciju projekta ietvaros tiks uzbūvēta jauna integrētā cementa produkcijas līnija ar 1,5 miljonu tonnu kapacitāti Luzonā, CEMEX Solid rūpnīcā. Tas dubultos mūsu Solid rupnīcas kapacitāti un nodrošinā, ka Filipīnās par 25% palielinās cementa kapacitāte.

CEMEX globālā uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un Izpildkomisija devās vizītē uz Filipīnām, kuras laikā tikās ar Filipīnu prezidentu Benigno S. Aquino III, uzsverot CEMEX mērķi nodrošināt valsts izaugsmi. “Mēs saskatām pozitīvas pārmaiņas uzņēmējdarbības vidē un mēs turpināsim būt par uzticamiem cementa piegādātājiem, ņemot vērā augošās prasības pēc augstas kvalitātes celtniecības materiāliem publiskajai infrastruktūrai, komerciālajiem projektiem un mājokļu celtniecībai,” uzsvēra CEMEX globālā uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Fernando A. Gonzalez.

Atgādinām, ka šī gada maija  sākumā tika pabeigta APO rūpnīcas ražošanas jaudas palielināšana,  Cebu pilsētā ,, kā arī tika atklāti loģistikas centrus, kas atrodas Visayas un Mindanao. Jāatzīmē, ka šīs rūpnīcas, kas šobrīd ir lielākā Filipīnās, atklāšanas ceremoniju apmeklēja arī prezidents Aquino un vairāki valdības pārstāvji.
“Mēs gatavojamies, ka pieprasījums Filipīnās pieaugs, tādējādi atkārtoti uzsverot mūsu apņemšanos atbalstīt valsts attīstību,” uzsvēra Joaquin Estrada, CEMEX Āzija prezidents. “Mēs darbojamies kā Filipīnas valdības un uzņēmēju partneris, lai nodrošinātu izaugsmi un progresu.”

Papildus tam CEMEX Filipīnas ir investējis 18,6 miljonu ASV dolāru siltuma enerģijas rūpnīcas izveidē, kas izmantos siltumu no cementa ražošanas iekārtām, lai ražotu elektrību. Līdz šim CEMEX Filipīnās izmantoja tādus alternatīvos kurināmos kā rīsu sēnalas un šķirotus, pārstrādātus atkritumus kā daļu no kurināmā, lai samazinātu elektribas izmaksas.

CEMEX Filipīnu biznesa vienības prezidents Pedro Palomino ir optimistiski noskaņots par šiem uzlabojumiem uzņēmuma darbībā. “Mēs šeit darbosimies ilgtermiņā un turpināsim būvēt labāku nākotni Filipīnās,” viņš uzsvēra.

CEMEX globālā uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Fernando A. Gonzalez ( no labās puses) un Filipīnu prezidents Benigno S. Aquino III (no kreisās puses)

       APO rūpnīca

 

 

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved