Preses telpa
Preses telpa

CEMEX saņem visaugstāko novērtējumu Ilgtspējas indeksā, LBAS un ģimenei draudzīga komersanta balvu

Š.g. 9.jūnijā CEMEX saņēma visaugstāko ilgtspējīga biznesa novērtējumu Latvijā - Ilgtspējas indeksa platīna kategoriju. Uzņēmums Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2011.gada, pirmos divus gadus ierindojoties bronzas kategorijā, bet nākamos trīs – zelta kategorijā. 


Pasākuma ietvaros CEMEX no Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) saņēma speciālbalvu „Sociālā dialoga līderis” par veiksmīgo sadarbību ar arodbiedrību un darbinieku novērtēšanu reģionos. Tāpat trešo gadu pēc kārtas Labklājības ministrija CEMEX piešķīra Ģimenei draudzīga komersanta statusu.

„Mūsu uzņēmuma darbības izvērtēšana pēc Ilgtspējas indeksa kritērijiem palīdz mums nodrošināt arvien jaunus uzlabojumus mūsu darbībā. Esam gandarīti, ka ar CEMEX Iespēju fonda un citām iniciatīvām varam sniegt savu ieguldījumu reģiona attīstībā un tādas dzīves vides izveidē, kurā labi jūtas mūsu darbinieki un viņu ģimenes,” saka Greiems Rasels, CEMEX izpilddirektors Baltijas valstīs, Somijā un Krievijā. „CEMEX apņemšanās veikt biznesu ilgtspējīgi, ētiski, droši un koncentrējoties uz klientiem nav tikai vārdi, bet mūsu visdziļākā pārliecība. Ja tu rīkojies konsekventi un godīgi, arī sadarbība ar partneriem ir atklāta, uz savstarpēju sadarbību balstīta un daudz produktīvāka.”

Ilgtspējas indekss Latvijā tiek organizēts jau septīto gadu pēc kārtas. Tas ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspējas un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās - stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts un nacionālā līmeņa sociālie partneri Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.


 

Fotogrāfijā no kreisās puses: CEMEX Personāla un administrācijas direktore Linda Šedlere, saņemot Ilgtspējas indeksa balvu no Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces


CEMEX saņemtie apbalvojumi: apliecība par Ģimenei draudzīga komersanta statusu, Ilgtspējas indeksa platīna kategorija, LBAS "Sociālā dialoga līderis" balva un tās atzinības raksts

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved