Preses telpa
Preses telpa

CEMEX saņem vairākus apbalvojumus par sasniegumiem ilgtspējā

No 8.-12.jūnijam Korporatīvās atbildības un ilgtspējas institūts rīkoja „Atbildīga biznesa nedēļu 2015”, kuras ietvaros norisinājās dažādi izglītojoši semināri un pasākumi uzņēmēju ilgtspējīgas un sociāli atbildīgas darbības veicināšanai. 


Tāpat Atbildīgas biznesa nedēļas ietvaros tika apsveikti uzņēmumi, kuriem šogad tika piešķirts „Ģimenei draudzīga komersanta” statuss. CEMEX šogad atkārtoti ieguva šo Labklājības ministrijas atzinību, ar kuru var lepoties vien 11 Latvijas uzņēmumu, kuri īsteno ģimenei draudzīgu politiku gan savā uzņēmumā, gan plašākas sabiedrības kontekstā, sniedzot pakalpojumus un nodrošinot atbilstošu vidi.

Kā jau ierasts arī ikgadējie Ilgtspējas indeksa rezultāti tiek paziņoti šajā nedēļa. Jau trešo gadu pēc kārtas CEMEX demonstrēja stabilu sniegumu, iegūstot zelta līmeni uzņēmumu ilgtspējas un korporatīvās sociālās atbildības novērtējumā. Saskaņā ar konkursa organizatoriem zelta kategorijā iekļūst tie uzņēmumi, kas demonstrē atklātību un caurredzamību, visus būtiskākos ilgtspējas aspektus komunicējot publiski, kā arī uzņēmumu korporatīvās atbildības stratēģija ietver skaidrus un izmērāmus mērķus. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija un nacionālā līmeņa sadarbības partneris Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Šogad Ilgtspējas indeksa rezultātu paziņošanas ceremonijā tika pasniegtas arī vairākas jaunas speciālbalvas no dažādām nozaru ministrijām. Īpašs gandarījums bija uzņēmumam CEMEX piešķirtā Godīgas tirdzniecības balva par cieņā, godīgumā un atklātībā balstītu attiecību veidošanu ar darbiniekiem, klientiem, sadarbības partneriem un vietējo kopienu. Šī balva ir Ārlietu ministrijas iniciatīva, lai apbalvotu uzņēmumu, kas ārējā tirdzniecībā un ražošanā ievēro Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas, kā arī korporatīvās sociālās atbildības principus - ekonomiskos, sociālos un vides standartus -, strādājot ar mazāk attīstītām valstīm.

Personāldirektore Linda Šedlere, saņemot Godīgas tirdzniecības balvu 

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved