Preses telpa
Preses telpa

CEMEX saņem Vācijas tautsaimniecības balvu Latvijā

26.maijā Rīgā, Spīķeru koncertzālē norisinājās Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras pasākums, kurā tika cildināti Latvijas uzņēmumi, kas veikuši ieguldījumu konkurētspējas celšanā, eksporta tirgus apguvē, īpaši akcentējot darbinieku lomu un nopelnus uzņēmuma izaugsmē.


Galveno atzinību „Vācijas Tautsaimniecības balva Latvijā 2016”, kuras moto šogad ir „Veiksmes pamats – darbinieks“, par visaptverošu darba drošības praksi, rūpējoties par darbinieku un apakžuņēmēju drošību un veselību, saņēma CEMEX Latvija.

“Uzņēmums CEMEX ražo būvmateriālus un sniedz savus pakalpojumus daudzās pasaules valstīs, tostarp arī Vācijā. Ar Vācijas biznesa vienību mums ir cieša sadarbība, jo darbojamies vienā reģionā. Pēc iespējas sadarbojamies arī labās prakses un pieredzes nodošanā, organizējot pieredzes apmaiņas braucienus, “ stāsta Greiems Rasels, CEMEX izpilddirektors Baltijas valstīs, Somijā un Krievijā. “Veselība un darba drošība ir mūsu svarīgākā prioritāte un viena no uzņēmuma pamatvērtībām. Mēs ikdienā pievēršam īpašu uzmanību dažādu apmācību un iniciatīvu īstenošanai šajā jomā ne tikai mūsu darbiniekiem, bet arī mūsu sadarbības partneriem, apakšuzņēmējiem un darbinieku ģimenes locekļiem. Mēs ticam, ka, daloties ar savām zināšanām un pieredzi, ieguvēji ir visi.”

Vācijas tautsaimniecības balvas finālistu vidū iekļuva arī SIA „DHL Latvija”, SIA „Dores fabrika”, SIA „Mailigen” un SIA „Valmiermuižas alus”. Šogad žūrijas komisijā bija iekļauti Izglītības un zinātnes ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Vācijas vēstniecības Latvijā, Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, sociālo partneru, kā arī nozaru asociāciju pārstāvji. Vācijas tautsaimniecības balva Latvijā tiek pasniegta jau kopš 1997.gada.


Fotogrāfijā pa vidu: CEMEX Personāla plānošanas un attīstības eksperte Ramona Einberga, saņemot apbalvojumu

 

 

Uzņēmumam CEMEX piešķirtie apbalvojumi

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved