Preses telpa
Preses telpa

CEMEX saņem LDDK Gada balvu kā labākais darba devējs Kurzemes reģionā

Š.g. 13.novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) pasniedza Gada balvas Latvijas reģionu labākajiem darba devējiem.  Par labāko darba devēju Kurzemes reģionā šogad tika atzīts SIA „CEMEX”. 


CEMEX izpilddirektors Baltijas valstīs, Somijā un Krievijā Greiems Rasels (Graham Russell) par iegūto apbalvojumu: “Esam pagodināti, ka mūsu uzņēmums atkārtoti tiek atzīts par labāko darba devēju Kurzemē. Vēlos uzsvērt, ka darbinieki ir mūsu galvenā vērtība un pateicoties viņu darbam un aktīvai iesaistei mēs kopīgi veidojam arvien labāku uzņēmumu. CEMEX Latvijā ne tikai ievieš labāko pieredzi no citām biznesa vienībām visā pasaulē, bet arī labprāt dalās biznesa vadības un korporatīvās sociālās atbildības pieredzē ar citiem Latvijas un Kurzemes reģiona uzņēmējiem.”

Uzņēmumam balva piešķirta par starptautiski aprobētas pārvaldības un sociālās atbildības pieredzes ieviešanu Latvijā, kas kalpo par paraugu ne tikai savas nozares, bet arī citu jomu uzņēmumiem, kā arī par to, ka uzņēmums labprāt dalās savā darba drošības, sociālās atbildības, reģionālās attīstības veicināšanas u.c. aktivitāšu pieredzē ar citiem uzņēmējiem. Uzņēmums ieguvis Kurzemē labākā darba devēja balvu arī iepriekš – 2012. un 2010.gadā.

LDDK Gada balvas saņēma arī SIA «Z-Light» no Latgales, SIA «Laflora» no Zemgales, SIA «Graanul Invest» grupas uzņēmums «Graanul Pellets» no Vidzemes, AS «VG Kvadra Pak» no Rīgas reģiona, kā arī AS «Exigen Services Latvia” kā labākais nacionālā līmeņa darba devējs.

Saskaņā ar LDDK informāciju, Gada balvai izvirzītie uzņēmumi tika atlasīti sadarbībā ar “Lursoft”, izvērtējot uzņēmumu apgrozījuma, peļņas un darbinieku skaita pieaugumu vairāku gadu dinamikā, kā arī ņemot vērā Valsts ieņēmumu dienesta (VID), Valsts darba inspekcijas (VDI) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) pieredzi sadarbībā ar konkrētajiem uzņēmumiem. Tāpat tika ņemta vērā uzņēmumu pašu sniegtā informācija par savu izaugsmi, attīstības plāniem, darba vides organizāciju un sociāli atbildīgajām aktivitātēm savā reģionā. Kopumā tika izvērtēti vairāk nekā 180 uzņēmumi visā Latvijā.

Visu Gada balvas finālistu sniegumu izvērtēja un gala lēmumu pieņēma žūrija, kurā piedalījās LDDK, LBAS, VID, VDI, Valsts kancelejas, VARAM, Ekonomikas ministrijas, visu Latvijas plānošanas reģionu, “Lursoft” un “Dienas Biznesa” pārstāvji.

 

 Fotogrāfijas avots: LDDK

 

 

AS Latvijas Balzāms ģenerāldirektors Guntis Āboltiņš Āboliņš pasniedz balvu SIA CEMEX Komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītājai Lindai Ozolai

Fotogrāfijas avots: LDDK


Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved