Preses telpa
Raksti
Preses telpa

CEMEX- "Sadarbības partneris 2013”


2014.gada 9.janvārī Latviešu biedrības namā CEMEX saņēma Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) balvu “Sadarbības partneris 2013”. Balva uzņēmumam piešķirta par izrādītajām rūpēm par saviem darbiniekiem, stiprinot sociālo dialogu un veicinot sadarbību ar arodbiedrību.

LBAS priekšsēdētājs Pēteris Krīgers: „Mūsu ikgadējais pasākums „Sadarbības partneris” parāda, ka Latvijā ir darba devēji, kas rūpējas par saviem darbiniekiem – kuriem drošs un labi atalgots darbinieks ir vērtība. Mums ir prieks, ka katru gadu ir jauni darba devēji, kas apliecina šīs vērtības, un ceram, ka šī pieredze ies plašumā.”

”Kā galvenais kritērijs uzņēmuma virzīšanai uz apbalvojumu bija sadarbošanās sociālā dialoga attīstīšanas jomā, nodrošinot cienīgu darbu un darba tiesību ievērošanu. LBAS balvai nolēmām izvirzīt CEMEX, kurš pēc ienākšanas Latvijā, uzņēmumā ieviesis daudzpusīgu Darba koplīgumu. Uzņēmuma vadība visus šos gadus, sadarbojoties ar uzņēmuma arodorganizāciju, ir rūpējusies par darbinieku labklājības palielināšanu. Tā piemēram, 2012.gada vidū pēc darbinieku iniciatīvas tika ieviests 12 h maiņu grafika modelis, tādējādi nodrošinot daudz labāku darba un ģimenes dzīves līdzsvaru. Tāpat uzņēmumā tiek daudz domāts par darba aizsardzību un darbinieku profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanu,” stāsta Latvijas Celtnieku arodbiedrības priekšsēdētāja vietniece Ieva Gretere.

“Izteiktā atzinība ir ļoti nozīmīga mūsu uzņēmumam, darbiniekiem un sabiedrībai kopumā, jo esam pierādījums tam, ka uzņēmums ar ārvalsts kapitālu spēj Latvijā radīt pievienoto vērtību, rūpēties par drošu darba vidi un cilvēku labklājību.  Mēs lepojamies ar saviem darbiniekiem, ilgtspējīgu saimniecisko darbību un iespējām veikt investīcijas un strādāt Latvijā, lai piedalītos valsts un tās iedzīvotāju attīstībā,” par saņemto balvu saka CEMEX Personāla direktore un valdes locekle Linda Šedlere.

Balvai "Sadarbības partneris 2013" LBAS un dalīborganizācijas izvirzījušas 11 pretendentus. Balvas pasniegšanu LBAS organizē katru gadu. CEMEX šogad apbalvojumu ieguvis atkārtoti, jo saņēmis to arī iepriekš - 2009.gadā.

 

Attēlā: CEMEX Valdes locekle, personāla direktore Linda Šedlere  

 

 

click to enlarge

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved