Preses telpa
Preses telpa

CEMEX saņem Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības sadarbības partnera balvu

14.maijā Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) savas darbības 25 gadu jubilejas pasākumā Latviešu Biedrības namā sumināja labākos sadarbības partnerus.


Balvu - „Lielo ozolzīli” - saņēma tie sadarbības partneri, kas ilgtermiņā sevi pierādījuši kā sociāli atbildīgus darba devējus – attīstījuši sociālo dialogu, rūpējušies par darbinieku sociāli ekonomisko apstākļu un darba vides uzlabošanu. Balvas piešķirtas 8 uzņēmumiem, tostarp arī CEMEX, 3 pašvaldībām, 4 valsts vai pašvaldību uzņēmumiem, 2 slimnīcām un 1 skolai.

CEMEX valdes priekšsēdētājs Greiems Rasels saņemot balvu sacīja: „Tā ir atzinība mūsu darbiniekiem, kuri ir aktīvi un iesaistīti un kuriem vienmēr ir jaunas idejas. CEMEX augstu vērtē savus darbiniekus, jo viņi ir uzņēmuma dzinējspēks. Mēs vēlamies nodrošināt, ka darba dienas beigās ikviens var atgriezties pie savas ģimenes vesels un laimīgs. Tādēļ drošība darbā un darbinieku veselība ir mūsu uzņēmuma galvenā prioritāte.”

Jāatzīmē, ka šī jau ir trešā reize, kad uzņēmums CEMEX saņem LBAS apbalvojumu. Iepriekš balvas saņemtas 2014.gadā un 2010.gadā. Uzņēmumus apbalvojumam saņemšanai izvirza LBAS biedri jeb nozares arodbiedrības. Uzņēmumu CEMEX balvas saņemšanai nominējusi Latvijas Celtnieku arodbiedrība un reģionālā arodorganizēcija „Brocēni”.


Fotogrāfijā no kreisās puses: Latvijas Celtnieku arodbiedrības priekšsēdētājs Jevgeņijs Servuts, Reģionālās arodorganizācijas “Brocēni“ priekšsēdētāja Agita Ose, Latvijas Celtnieku arodbiedrības priekšsēdētāja vietniece Ieva Gretere, SIA CEMEX Personāla direktore Linda Šedlere un SIA CEMEX Valdes priekšsēdētājs Greiems Rasels

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved