Preses telpa
Preses telpa

CEMEX piedalās vēsturiskās Ungārijas parlamenta ēkas atjaunošanas darbos Budapeštā


CEMEX sniedz inovatīvus celtniecības risinājumus vēsturiskā Kossuth Lajos (bijušā prezidenta vārdā dēvētā) laukuma atjaunošanā galvaspilsētā Budapeštā, kas ir Ungārijas Parlamenta ēkas atrašanās vieta. Kultūrvēstures piemineklis, kas mūsdienās ir populārs tūristu apskates objekts, atrodas pie Danubes upes un tika uzcelts 19.gadsimta pirmajā pusē. Apjomīgo atjaunošanas darbu laikā tiks veikti tādi darbi kā esplanādes izveide  Danubes upes krastā , jaunas daudzlīmeņu pazemes autostāvietas izbūve, apmeklētāju centra un parlamenta muzeja izveide. Šo  projektu plānots pabeigt 2014.gada pavasarī.

Atjaunošanas darbos CEMEX izmanto 17 000 kubikmetrus īpašā arhitektoniskā betona, kurš atbilst projektā izvēlētajam spilgtajam dizainam un ievērojamai loģistikas izpētei, pateicoties kurai būvdarbu vietā, kas atrodas pilsētas centrā, ir iespējams samazināt ietekmi uz intensīvo autosatiksmi, un ievērot stingro drošības politiku vienā no Ungārijas svarīgākajiem tūristu apskates objektiem.

CEMEX īpašais arhitektoniskais betons ir lielisks būvniecības risinājums, kas palīdz arhitektiem  sasniegt šī projekta ambiciozos mērķus kā, piemēram, pārdomātas telpiskas struktūras un ar apkārt esošo dabu saplūstošas arhitektūras izveide.
click to enlarge

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved