Preses telpa
Preses telpa

CEMEX piedalās Maiami dzīvokļu būvniecības projektā ar īpaša pasūtījuma betonu

Maiami pilsēta ASV ir slavena ar atmiņā iespaidīgu arhitektūru – ultramodernām augstcelnēm. Vienā no šiem projektiem CEMEX piedalījies, piegādājot īpaša pasūtījuma betonu.


Grandbejā (Grand Bay) esošās dzīvokļu ēkas – dvīņu torņi – ir daļa no eklektiskā Coconut Grove rajona. Torņu autori ir starptautiski atzīts arhitektu birojs Bjarke Ingels Group, savukārt būvniecības darbus izpildīja uzņēmums Facchina. Ēkām ir 20 stāvi, no kuriem paverās aizraujošs skats uz tuvējo apkārtni.

Šī projekta īstenošanai bija nepieciešama unikāla betona recepte, kuru izstrādāja CEMEX. „Ēkas satriecošās arhitektūras īstenošanai un eksponētā betona izmantošanai bija nepieciešama ievērojama elastība no CEMEX puses – CEMEX spēja izpildīt izvirzītās prasības, piegādājot minerālmateriālus no dažādām, ārpus Maiami pilsētas esošām vietām, lai saražotu klienta prasībām atbilstošu betonu,” stāsta Bobs Kardonē (Bob Cardonne), CEMEX viceprezidents un ģenerāldirektors Maiami apgabalā ASV .

Uzņēmums Facchina zināja, ka CEMEX spēs nodrošināt īpaša pasūtījuma betonu, lai īstenotu projektā paredzētos individuāla dizaina grīdas segumus katrā no stāviem un eksponētā betona kolonnas.

„Mums ar CEMEX vienmēr ir bijusi ļoti veiksmīga sadarbība – CEMEX no konkurentiem atšķiras ar saviem sniegtajiem pakalpojumiem. Kā būvniecības uzņēmums mēs esam tik labi,  cik labi ir mūsu piegādātāji un apakšuzņēmēji, un CEMEX ir tieši šāds uzņēmums,” stāsta Hesus Vaskezs (Jesus Vasquez), Facchina pārstāvis.

Šī projekta īstenošanai CEMEX divu gadu laikā piegādāja 7200 mašīnas ar īpaša pasūtījuma betonu. Tas nebūtu bijis iespējams bez simtiem darbinieku iesaistīšanās no CEMEX betona daļas Maiami pilsētā .

„Mēs spējām nodrošināt klientam risinājumu, kas atšķīrās no konkurentu piedāvājuma. CEMEX ne tikai spēj piegādāt savu produktu laicīgi, bet arī piedalās projektu īstenošanā, ievērojot augstākos drošības un darba efektivitātes standartus. Pateicoties mūsu zināšanām, mēs spējam nodrošināt ar materiāliem tik sarežģītus, inovatīvus un industrijai būtiskus projektus kā šis – torņi būs Maiami pilsētas daļa vēl ilgus gadus. Mēs esam patiesi lepni par mūsu dalību projektā,” stāsta Gonzalo Galindo, CEMEX reģionālais prezidents Floridas štatā, ASV.  

Dzīvokļu ēka Maiami, kuras būvniecībai CEMEX piegādāja betonu

 

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved