Preses telpa
Preses telpa

CEMEX piedalās lielākās AUDI automašīnu izstāžu zāles būvniecībā Ziemeļvācijā

CEMEX Vācijā piegādā betonu apjomīga ēku kompleksa – 38 000 kvadrātmetru platībā – būvniecībai Hamburgā, kuru plānots pabeigt 2014.gada rudenī, nodrošinot telpas dažādiem uzņēmumiem, tai skaitā modernai AUDI izstāžu zālei.


Daudzfunkcionālā ēka ir Auto Wichert GmbH īpašums un tās AUDI termināļa platība būs 5100 kvadrātmetri, iekļaujot pārdošanas telpu, klientu pieņemšanas telpu un garāžu. Papildus AUDI izstāžu zālei  ēkā būs pieejamas biroja telpas, restorāni un medicīniskie pakalpojumi, kā arī 300 autostāvvietas .

“Mēs esam patiešām lepni par iespēju piedalīties tik prestižā projektā,” stāsta Eric Wittmann, CEMEX Vācija prezidents. “Mūsu pielāgotie celtniecības risinājumi gan lieliem komerciālajiem projektiem, gan mājokļu būvniecībai un infrastruktūrai palīdz īstenot pat visambiciozākos būvniecības projektus.”

Ēka ir veidota L burta formā un tās fasāde būs 100 metru gara turklāt veidota saskaņā ar AUDI AG korporatīvajām vadlīnijām. Betona un metāla karkass tiks saskaņots ar stiklu un īpašām caururbtām alumīnija plāksnēm, tādējādi radot iespaidīgu skatu, kas piesaistītu tūristu, iedzīvotāju un potenciālo pircēju uzmanību.

Piegādes šim projektam tika uzsāktas 2013.gada augustā, un šobrīd tiek būvēts ēkas otrais stāvs. Pamata struktūru plānots pabeigt līdz 2014.gada augustam, kas ir ļoti ambiciozs grafiks. Tieši tādēļ projekta veiksmīgai īstenošanai ir sadarbība starp būvniecības kompāniju Wolff & Müller Regionalbau GmbH & Co. KG un CEMEX ir īpaši būtiska. CEMEX ekspertīze loģistikā  ir papildus priekšrocība šajā projektā, jo ir jānodrošina liela apjoma piegādes precīzi plānotajā laikā, neskatoties uz to, ka būvniecības vieta atrodas intensīvas satiksmes zonā.

 

 

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved