Preses telpa
Preses telpa

CEMEX Latvija piedalās projekta SAFECEMENT īstenošanā

2014. gadā tika uzsākts projekts SAFECEMENT, kura galvenais mērķis ir turpināt uzlabot darba apstākļus cementa ražošanas industrijā, lai sasniegtu izcilu darba drošības un veselības aizsardzības līmeni. 


Projekta ietvaros tiks izveidots statistikas pētījums par darba drošību un veselības aizsardzību un biežākajiem riskiem, apkopoti uz cementa industriju attiecināmie darba drošības un veselības aizsardzības noteikumi Eiropas Savienības un  tās dalībvalstu līmenī,  izveidotas 10 animācijas filmas, kas ataino statistikas pētījumā noteiktos galvenos riskus, kā arī izstrādāta mājas lapas (www.safecement.com), lai izplatītu informāciju par projektu un tā rezultātiem.

Projekta īstenotājs ir Portugālē esošā Cementa industrijas Tehniskā asociācija (Associação Técnica da Indústria de Cimento). Tāpat projektā piedalās Spānijas uzņēmumi Fundación CEMA, Centro Tecnológico del Mármol, Piedra y Materiales, kā arī CEMEX uzņēmums no Latvijas un Zviedrijas Tehniskā universitāte (Chalmers tekniska högskola).

Projekts tiek finansēts Eiropas Savienības Erasmus+ programmas un 2014. gada KA2 – Izglītības un profesionālās izglītības stratēģiskās partnerības iniciatīvas ietvaros.

Projekts noslēgsies 2016.gada rudenī.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved