Preses telpa
Preses telpa

CEMEX Latvija betona autoparks ierindots starp drošākajiem ceļu satiksmē

12.februārī, noslēdzoties vairāku mēnešu ilgai uzņēmumu izvērtēšanai, trešo reizi Latvijā tika paziņoti BALTA gada balvas "Drošākais uzņēmuma autoparks 2014" uzvarētāji.


Visi uzņēmumi tika vērtēti trīs kategorijās – pasažieru pārvadātāji, kravas vai speciālā pielietojuma autoparki, kā arī zemāka riska autoparki. Jāatzīmē, ka šogad konkursam bija pieteikušies daudz vairāk dalībnieku nekā iepriekšējā gadā, tādējādi palielinot savstarpējo konkurenci.

CEMEX Latvija ar savu transportbetona pārvadājumu autoparku drošāka autoparka gada balvai pieteicās pirmo reizi un uzrādīja teicamus rezultātus, ierindojoties trešajā vietā kravas vai speciālā pielietojuma autoparku kategorijā. Pirmo vietu šajā kategorijā ieguva uzņēmums “HAVI Logistics", bet otro vietu – uzņēmums  “Kurbads un Ko".

Jāatzīmē, ka viens no lielākajiem mūsu sadarbības partneriem cementa loģistikas pārvadājumos - uzņēmums „DELTA LV” – pagājušogad šajā pašā kategorijā ieguva otro vietu. Savukārt šogad tas saņēma īpašu balvu par visstraujāko progresu autoparka drošības uzlabošanā.

„Pieteikties šajā konkursā mūs pamudināja „DELTA LV” lieliskais sniegums pagājušā gadā, jo bijām pārliecināti, ka ne tikai mūsu sadarbības partneriem, bet arī mums pašiem ir ar ko lepoties tieši betona autoparka drošības jomā. Vēlos pateikties visiem Betona transporta daļas darbiniekiem un šoferiem par savu ieguldījumu droša autoparka uzturēšanā. Mēs noteikti neapstāsimies pie sasniegtā un strādāsim pie jauniem uzlabojumiem un iniciatīvām,” tā par iegūto balvu saka Uldis Neilands, CEMEX Betona transporta daļas vadītājs. 

Par Latvijā drošāko autoparku pasažieru pārvadājumu kategorijā tika atzīts uzņēmums  "Ventspils reiss”, bet zemāka riska autoparku kategorijā – uzņēmums "Latvijas Gāze". Katras kategorijas pirmās vietas ieguvējs balvā saņēma drošas braukšanas apmācības (Test&Training) Austrijā diviem uzņēmuma autovadītājiem. Savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji balvā saņēma drošas braukšanas apmācības no DBS, kā arī citas vērtīgas veicināšanas balvas no konkursa partneriem.

Konkursu organizē Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA kopā ar Satiksmes ministriju un "Drošas Braukšanas Skolu". Konkursu vērtēja pieredzējusi žūrija – pārstāvji no BALTA, DBS, Satiksmes ministrijas satiksmes psiholoģijas eksperte. BALTA gada balvas "Drošākais uzņēmuma autoparks" konkursa mērķis ir uzlabot kopējo satiksmes drošību Latvijā, sniedzot uzņēmumiem praktisku informāciju, kā uzlabot sava autoparka pārvaldību.

BALTA gada balvas "Drošākais uzņēmuma autoparks 2014" uzvarētāji