Preses telpa
Preses telpa

CEMEX eksporta terminālis – sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums


Š.g. 25.jūlijā SIA CEMEX Liepājas eksporta terminālis saņēma Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldes godalgu konkursā „Sakoptākais Liepājas ostas uzņēmums – 2014”. Svinīgais apbalvošanas pasākums norisinājās CEMEX termināļa teritorijā, un tā laikā tika atklāta SEZ pārvaldes dāvinātā atzinības plāksne uzņēmumam, kā arī sumināti konkursa 2. un 3.vietas ieguvēji.  

„Šis apbalvojums mums nozīmē ko vairāk kā vienkārši atzinību par sakoptu termināļa teritoriju, jo tīra un sakopta teritorija ir arī droša gan mūsu darbiniekiem, gan apakšuzņēmējiem. Mūsu darbinieku iniciatīva piedalīties šajā konkursā apliecina, ka darba drošība ir prioritāte ne tikai uzņēmuma vadībai, bet arī pašiem darbiniekiem, kuri ikdienā rūpējas par savas darba vides tīrību un kārtību, ” saņemot balvu teica CEMEX valdes loceklis un cementa ražošanas direktors Uwe Lubjuhn.

Savukārt uzņēmuma Cementa loģistikas direktors Igors Dviņins uzsvēra: „CEMEX terminālis Liepājā veiksmīgi darbojas jau kopš 2009.gada, kad tas uzsāka savu darbību. Šajā laikā esam apliecinājuši, ka uzņēmuma investīcijas termināļa izveidē ļauj veikt Brocēnos ražotā cementa pārkraušanu terminālī tā tālākai eksportēšanai ar jūras transportu videi draudzīgā un drošā veidā.”

Šis ir jau trešais gads, kad uzņēmums piedalās konkursā. Iepriekš, 2012.gadā tika iegūta atzinība, bet 2013.gadā - 2.vieta. Konkursa mērķis ir veicināt ostas teritorijas sakopšanu, veidojot glītu vidi.

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved