Produkti un pakalpojumi
Produkti un pakalpojumi

Brocēnu cementa rūpnīca

CEMEX ir viens no lielākajiem cementa ražotājiem pasaulē. Jaunajā cementa rūpnīcā Latvijā uzņēmums investējis vairāk nekā 310 miljonus eiro. Investējot vairāk nekā septiņus miljonus eiro, izbūvēts arī moderns cementa kravu pārkraušanas termināls Liepājā.

Brocēni var lepoties ar vienu no vecākajiem un pieredzes bagātākajiem cementa ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas arī šodien piedāvā augstvērtīgu, visiem modernajiem standartiem atbilstošu produkciju. Iegādājoties starptautisko celtniecības materiālu piegādātāju uzņēmumu RMC Group o.l.c. 2005. gada martā, CEMEX kļuva par Brocēnu cementa ražotnes īpašnieku.

2007. gada jūlijā CEMEX Brocēnos oficiāli uzsāka Eiropā modernākās cementa rūpnīcas celtniecību. Jaunā cementa rūpnīca Brocēnos atbilst pasaules vides aizsardzības standartiem, un tās ekspluatācija tika uzsākta 2010. gadā. Cementa rūpnīcas izveidē Brocēnos CEMEX ir investējis vairāk nekā 310 miljonus eiro, kas ir lielākās investīcijas Latvijas rūpniecībā pēc neatkarības atgūšanas. Vecās Brocēnu cementa rūpnīcas jauda bija 600 tūkstoši tonnu gadā, savukārt jaunā rūpnīca spēj saražot 1,6 miljonus tonnu cementa gadā.

 

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved