Static Image
Preses telpa
Preses telpa

Preses relīzes 2018


 • „Tā kā arī nākamgad Latvijā ar dažādiem pasākumiem tiks turpinātas mūsu valsts simtgades svinības, šajā projektu konkursā CEMEX Iespēju fonds turpinās sniegt atbalstu ar šo notikumu saistītām sabiedrības iniciatīvām, īpaši pievēršot uzmanību valstiskuma stiprināšanai, dabas un kultūras mantojuma saglabāšanai un līdzatbildības veicināšanai par valsts nākotni,” stāsta CEMEX Iespēju fonda valdes locekle Linda Ozola.
  Iespēju fonds Talsu un Tukuma novados turpinās īstenot Latvijas simtgadei veltītos projektus
 • „ Latvijas valsts simtajai dzimšanas dienai veltītie pasākumi turpināsies arī 2019.gadā, tādēļ CEMEX Iespēju fonds turpinās aizsākto iniciatīvu– papildus jau ierastajām konkursa prioritātēm atbalstīt sabiedrības projektus Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāju iesaistei svinību norisē. Esam gandarīti, ka iepriekšējos konkursos šī ir bijusi visiecienītākā prioritāte,” stāsta CEMEX Iespēju fonda valdes locekle Linda Ozola.
  Iespēju fonds Saldus un Brocēnu novados turpinās īstenot Latvijas simtgadei veltītos projektus
 • Līdzīgi kā jau fonda iedibinātajai stipendijai augstākās inženiertehniskās izglītības iegūšanai, arī šīs stipendiju programmas mērķis ir stiprināt Brocēnu un Saldus novadu ar inženiertehnisko personālu un veicināt jauno speciālistu palikšanu dzimtajā novadā. Visu mācību laiku CEMEX Iespēju fonds stipendiātam izmaksās ikmēneša stipendiju 100 eiro apmērā, savukārt uzņēmums CEMEX nodrošinās apmaksātu mācību prakses vietu.
  Piešķirta pirmā CEMEX Iespēju fonda stipendija profesionāli tehniskās izglītības iegūšanai
 • Ar nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atbalstu šogad Madonas novadā tiks īstenoti 6 projekti apkārtējās vides sakopšanai un drošas un veselīgas dzīves vides veicināšanai, kā arī Latvijas valsts simtgades svinēšanai. „Esam gandarīti, ka biedrības un pašvaldības iestādes aktīvi interesējas un izmanto iespēju rakstīt projektus CEMEX Iespēju fonda atklātajam konkursam, lai iegūtu finansējumu vietējai sabiedrībai nozīmīgu iniciatīvu īstenošanai.
  Noslēdzies CEMEX Iespēju fonda atklātais projektu konkurss Madonas novadam
 • Stipendiju programmas mērķis ir stiprināt Brocēnu un Saldus novadus ar inženiertehnisko personālu un veicināt jauno speciālistu palikšanu dzimtajā novadā. Stipendijai var pieteikties Brocēnu un Saldus novada vidējās izglītības iestāžu absolventi, kuri vēlas studēt inženiertehniskās zinātnes pilna laika klātienes studijās jebkurā no Latvijas akreditētajām augstskolām.
  CEMEX Iespēju fonds izsludina pieteikšanos stipendijai studijām inženierzinātnēs
 • Stipendiju programmas mērķis ir stiprināt Brocēnu un Saldus novadus ar inženiertehnisko personālu un veicināt jauno speciālistu palikšanu dzimtajā novadā. Stipendijai var pretendēt ikviens novadu pamatskolas absolvents vai vidusskolas absolvents, kā arī pastāvīgs novadu iedzīvotājs, kuram ir iegūta pamata izglītība un kurš vēlas mācīties enerģētiku un elektrotehniku, inženiermehāniku vai mehāniku (jebkāda veida mehāniku).
  CEMEX Iespēju fonds izsludina pieteikšanos stipendijai profesionāli tehniskās izglītības iegūšanai
 • Balstoties uz klientu atsauksmēm, CEMEX Go piedzīvo nemitīgu attīstību – tiek paplašināta tās funkcionalitāte un pakalpojumu pielāgošana klientiem. Digitālo tehnoloģiju sniegtās iespējas palīdz samazināt uzņēmuma administratīvo slogu, tādējādi ļaujot palielināt darbības efektivitāti un konkurētspēju, radīt papildu pievienoto vērtību. “CEMEX Go ir radījis jaunu klientu apkalpošanas standartu būvmateriālu ražošanas nozarē.
  CEMEX Go tiešsaistes platformu pasaulē lieto jau 10 000 uzņēmuma klientu
 • „Šajā rudenī svinēsim Latvijas valsts simto dzimšanas dienu, kas mums visiem ir īpašs notikums. Tādēļ CEMEX Iespēju fonds sniedz iespēju īstenot sabiedrības iniciatīvas, lai gatavotos svinību norisei, tajās iesaistītu Madonas novada iedzīvotājus, dāvājot savus labos darbus valsts simtajā jubilejā.
  „CEMEX Iespēju fonds” atbalstīs ar Latvijas valsts simtgadi saistītas sabiedrības iniciatīvas
 • „Gatavojoties mūsu valsts lielajai un nozīmīgajai jubilejai, jau otro reizi ar atklātā projektu konkursa starpniecību vēlējāmies veicināt sabiedrības iesaisti Latvijas simtgades svinību norisē. Arī šoreiz liela daļa jeb 5 no komisijas atbalstītajiem 12 projektiem ir veltīti Latvijas simtgades svinībām.
  Iespēju fonds Saldus un Brocēnu novados turpinās īstenot Latvijas simtgadei veltītos projektus
 • „Šogad ir Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas gads, kas mums visiem ir īpašs. Tādēļ CEMEX Iespēju fonds turpina pagājušajā gadā aizsākto – papildus jau ierastajām konkursa prioritātēm atbalstīsim sabiedrības iniciatīvas Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāju iesaistei svinību norisē,” stāsta CEMEX Iespēju fonda valdes locekle Linda Ozola.
  „CEMEX Iespēju fonds” atbalstīs ar Latvijas valsts simtgadi saistītas sabiedrības iniciatīvas

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved