Static Image
Preses telpa
Preses telpa

CEMEX Iespēju fonds atbalstīs sabiedrības iniciatīvas Tukuma un Talsu novados

Šonedēļ izsludināta pieteikšanās finansējumam „CEMEX Iespēju fonds” atklātā projektu pieteikumu konkursā Talsu un Tukuma novados. Ar konkursa starpniecību fonds atbalstīs iniciatīvas, kas sasaucas ar  Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem. 


„Nākamā gada rudenī svinēsim Latvijas valsts simto dzimšanas dienu, kas mums visiem ir īpašs notikums. Tādēļ CEMEX Iespēju fonds sniedz iespēju īstenot sabiedrības iniciatīvas, lai gatavotos svinību norisei, tajā iesaistītu Talsu un Tukuma novadu iedzīvotājus un dāvātu savus labos darbus valsts simtajā jubilejā. Līdz ar to šoreiz prioritāri atbalstīsim iniciatīvas, kas saistītas ar valsts simtgades svinībām, īpaši pievēršot uzmanību valstiskuma stiprināšanai, dabas un kultūras mantojuma saglabāšanai un līdzatbildības veicināšanai par valsts nākotni,” stāsta CEMEX Iespēju fonda valdes locekle Linda Ozola.

Komisija, kuru veido trīs pārstāvji no uzņēmuma SIA „CEMEX” un pa vienam pārstāvim no Talsu un Tukuma novadiem, pieteikumus vērtēs divās kārtās pēc publiski pieejamiem administratīvajiem un kvalitātes kritērijiem. Kopējā aktivitātēm pieejamā summa sasniedz 4 500 eiro. Maksimālā atbalsta summa vienam projektam – 800 eiro. Savas iniciatīvas konkursam var pieteikt nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, kā arī Talsu un Tukuma novadu pašvaldību iestādes. Projekta pieteikumi tiks gaidīti līdz šī gada 24.novembra plkst.16:00.

Konkursa rezultāti tiks pasludināti līdz šī gada 22.decembrim. Par konkursa rezultātiem visi projektu iesniedzēji tiks informēti rakstiski. Projektu īstenošanas termiņš ir no 2018.gada 1.janvāra līdz 2018.gada 30.jūnijam.

Visiem pretendentiem ir pieejamas bezmaksas konsultācijas par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu. Tāpat 1.novembrī Tukumā un 3.novembrī Talsos norisināsies informatīvie semināri par projekta pieteikuma sagatavošanu. Vairāk informācijas un konkursa nolikums pieejams: www.cemexiespejufonds.lv, www.cemex.lv, www.talsi.lv, www.tukums.lv, CEMEX rūpnīcas administratīvajā ēkā Brocēnos, Rūpnīcas ielā 10.

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved