Static Image
Preses telpa

Ar CEMEX Iespēju fonda atbalstu Madonas novadā īstenos 6 sabiedriskās iniciatīvas

Ar nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atbalstu šogad Madonas novadā tiks īstenoti 6 projekti izglītības iespēju paplašināšanai, apkārtējās vides sakopšanai un drošas un veselīgas dzīves vides veicināšanai.


„Šogad izvertēšanai saņēmām 10 projektu pieteikumus, no kuriem seši iesniedzēji projektu konkursā piedalījās pirmo reizi. Komisija lēma par atbalsta piešķiršanu 6 labākajiem projektiem. Sagaidām, ka arī šī gada atbalstītie projekti sniegs gandarījumu gan projekta īstenotājiem, gan Madonas novada iedzīvotājiem,” stāsta CEMEX Iespēju fonda vadītāja Mairita Blūma. 

Konkursā atbalstīti projekti un aktivitātes, kas veicina drošu un veselīgu dzīves vidi, rūpes par vidi, tās aizsardzību, sakopšanu un saglabāšanu, kā arī aktivitātes, kas veicina izglītības iespējas un sabiedriskās aktivitātes Madonas novada iedzīvotājiem kultūras, sporta un sociālo jautājumu jomās. Ar fonda atbalstu Madonas novada bibliotēka iegādāsies izglītojošas spēles, bet Ļaudonas pagastā tiks īstenoti divi projekti - bērnudārzs „Brīnumdārzs”  rūpēs par bērniem drošu vidi, aprīkos durvju ailes, mēbeļu un sienu stūrus ar atbilstošu drošības aprīkojumu, un pansionāts „Ļaudona” veiks vides labiekārtošanas darbus, iztīrot teritorijā esošo dīķi. Savukārt  biedrība „Mēs Dzelzavai” projekta ietvaros iegādāsies divus ārā trenažierus, tā veicinot Dzelzavas pagasta iedzīvotāju fiziskās aktivitātes, bet Ošupes pagasta Degumniekos tiks izveidots jauniešu centrs. Ar mērķi popularizēt sakrālo celtņu apskati pie Lazdonas baznīcas tiks ierīkota velonovietne un jauns informatīvais stends par celtnes vēsturi. 

Projektus izvērtēja komisija, kuru veidoja divi Madonas novada iedzīvotāji un trīs  CEMEX pārstāvji. Divās kārtās izvērtēti 10 projektu pieteikumi, katram no atbalstītajiem projektiem piešķirot līdz 800 eiro. Kopējā projektu aktivitātēm pieejamā summa bija 4500 eiro. Atbalstīto projektu aktivitātes jāīsteno laikā no 2017.gada 1.augusta līdz 2018.gada 31.janvārim. Atgādinām, ka informācijai par projektu īstenošanu varēs sekot fonda sociālo mediju profilos: www.facebook.com/cemexiespejufonds/ un www.draugiem.lv/cemexiespejudonds/

 

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved