Preses telpa
Preses telpa

Preses relīzes 2017


 • Kopumā projektu konkursā tika iesniegti 25 projektu pieteikumi par kopējo atbalsta summu – 32 108 eiro. „Īpaši aktīvas šoreiz bija Saldus novada iestādes un biedrības, kas iesniedza 21 projektu pieteikumu.Esam gandarīti, ka puse no visiem atbalstītajiem projektiem veicinās bērnu un skolēnu interesi par eksaktajām zinībām, kas bija šī konkursa galvenā prioritāte,” informē CEMEX Iespēju fonda vadītāja Mairita Blūma.
  Ar 12 atbalstītiem projektiem noslēdzies CEMEX Iespēju fonda konkurss Brocēnu un Saldus novados
 • CEMEX Ventures izsludina pirmo Atvērto projektu konkursu, kuram pieteikumus var iesniegt sākot no 29.marta līdz šī gada 24.maijam. Projektu konkursā var piedalīties ikviens, kurš vēlas attīstīt un īstenot inovatīvus un vai/uz tehnoloģijām balstītus biznesa modeļus būvniecības industrijā, piemēram, start-up uzņēmumi, uzņēmēji un inovāciju izstrādātāji.
  CEMEX Ventures izsludina pirmo atvērto projektu pieteikumu konkursu
 • Šī konkursa prioritātes ir aktivitātes, kas veicina bērnu un jauniešu interesi par eksaktajām zinātnēm, sabiedrības izpratni un zināšanas par drošu un veselīgu dzīves veidu, indivīda zināšanas par vidi un atbildīgu rīcību pret to, kā arī pasākumi iedzīvotāju piederības veicināšanai savai pilsētai, pagastam/novadam vai valstij.
  „CEMEX Iespēju fonds” turpina atbalstīt iedzīvotāju iniciatīvas Brocēnu un Saldus novados
 • Konkurss notiks astoņās kārtās, katras kārtas ilgums – divas nedēļas. Katrs skolēns konkursā piedalās individuāli. Konkursa noslēgumā labākie dalībnieki saņems balvas no LOB, “CEMEX” un SIA “Motacilla”.
  Konkurss skolēniem “Iepazīsti putnu pasauli”
Building the Future
Copyright © 2017 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved