2009
Preses telpa

Preses relīzes 2009


 • Saldus novadā izveidota jauna zupas virtuve, kas ik dienu spēs nodrošināt novada trūcīgākos iedzīvotājus ar siltu maltīti. Zupas virtuve izveidota, pateicoties iedzīvotājiem, vietējiem uzņēmējiem, novada domei un atbalstītājiem no Norvēģijas, kas kopumā ziedojuši vairāk kā 3000 tūkstošus latu gan naudā, gan mantā, gan darbā. Jau šobrīd zupas virtuvi apmeklē vairāk kā 100 cilvēku dienā.
  Saldus novadā izveidota zupas virtuve
 • Šodien, 3.dec., Liepājas ostā svinīgi atklāts CEMEX cementa importa – eksporta terminālis, kas nākamgad ļaus CEMEX palielināt cementa eksportu līdz 80% no kopējā saražotās produkcijas īpatsvara.
  Liepājā atklāts CEMEX cementa eksporta termināls
 • Pagājušo ceturtdien Zviedrijas vēstniecība un Eksporta padome sadarbībā ar Swedbank, piešķīra CEMEX Iespēju fondam balvu kategorijā "Korporatīvā sociālā atbildība" kā labākajam sociālās atbildības piemēram Latvijā. CEMEX konkursa "Swedish Business Awards 2009" finālā apsteidzis uzņēmumus Tele2 un Tilde. "Mēs esam gandarīti, ka CEMEX centieni sniegt atbalstu iedzīvotājiem un iesaistīt viņus sava novada attīstībā, ir tik augstu novērtēti.
  CEMEX saņem balvu kā labākais sociālās atbildības piemērs
 • CEMEX Iespēju fonds Brocēniem un Saldus rajonam septītajā atklātajā projektu pieteikumu konkursā piešķīris finansējumu 16 projektu realizēšanai, kas ļaus bērniem un jauniešiem sagatavoties Skolēnu dziesmu un deju svētkiem, piedalīties mākslas, rokdarbu un teātra nodarbībās, trenēties hokeja un džudo sportā. Konkursā atbalstīta arī sporta ekipējuma iegāde, rotaļu stūrīšu izveide bibliotēkās un izglītojošu vides un zinātnes projektu organizēšana.
  CEMEX Iespēju fonds piešķīris finansējumu bērnu ārpusskolas aktivitātēm
 • CEMEX Iespēju fonda atklātajā projektu pieteikumu konkursā iesniegti 27 ārpusskolas aktivitāšu projektu pieteikumi kultūras, vides un sporta jomā. Vislielākais projektu pieteikumu skaits vērsts uz bērnu un jauniešu sagatavošanu Skolēnu dziesmu un deju svētkiem, kas notiks nākamā gada vasarā.
  CEMEX Iespēju fonds saņēmis 27 projektu pieteikumus
 • CEMEX ir pirmais būvmateriālu ražotājs, kas Baltijā piedāvā CEM I 42,5N cementu individuālajiem būvmateriālu veikalu klientiem. Šis cementa veids ir vēl izturīgāks, kas būtiski virknei celtniecības darbu. Tas tiek saiņots gandrīz divreiz mazākos iepakojumos, tādēļ pircējiem ļaus ietaupīt un iegādāties paredzētajiem darbiem precīzi atbilstošu cementa daudzumu. ''Augstas kvalitātes betona sagatavošanā vislielākā nozīme ir izejvielu precīzas proporcijas ievērošana.
  CEMEX sāk tirgot mājsaimniecībām jauna veida cementu
 • CEMEX uzsācis abpusēji izdevīgu sadarbību ar Latvijas lauksaimniekiem, par simbolisku samaksu zemniekiem atdodot augsnes kaļķošanai ideāli piemērotos klinkera putekļus. "Jaunajā CEMEX Brocēnu cementa rūpnīcā testējam cementa izejvielas - klinkera ražošanu. Process ir ļoti atšķirīgs no iepriekšējā rūpnīcā izmantotā un jaudīgās attīrīšanas iekārtas ļauj savākt visus klinkera putekļus, kas rodas ražošanas procesā.
  CEMEX un lauksaimnieki uzsāk savstarpēji izdevīgu sadarbību
 • CEMEX Iespēju fonds izsludina atklātu projektu pieteikumu konkursu ar mērķi atbalstīt ārpusskolas aktivitātes bērniem un jauniešiem kultūras, vides un sporta jomā. „CEMEX ir svarīgi, lai bērni pēc skolas droši un kvalitatīvi pavadītu brīvo laiku - apmeklētu pulciņus, iegūtu jaunas zināšanas, varētu sagatavoties, piemēram, Skolēnu dziesmu un deju svētkiem.
  CEMEX Iespēju fonds atbalstīs bērnu ārpusskolas nodarbības
 • Ar pirmo CEMEX kravu iekraušanu svinīgi atklāts atjaunotais Mārcienas dzelzceļa termināls, kas vienā reizē jeb astoņu stundu laikā ļauj pārkraut 2200 t materiālu.
  CEMEX atjauno dzelzceļa kustību posmā Pļaviņas - Gulbene
 • Globālais uzņēmums CEMEX pabeidzis ārējā parāda refinansēšanas procesu. Refinansēšanas plāna ietvaros tiks pagarināts aptuveni 15 miljardu ASV dolāru sindicēto un divpusējo parādsaistību atdošanas termiņš aptuveni 75 bankām un privātiem investoriem. Par gala termiņu noteikts 2014. gada februāris. Gala vienošanās ir noslēgta un visi nosacījumi ir pilnībā izpildīti. Refinansēšanas plāna būtiskākie nosacījumi ietver šādu informāciju: parādsaistību termiņi pagarināti līdz 2014.
  CEMEX veiksmīgi pabeidzis apjomīgo refinansēšanu
1 | 2 | 3 |

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved