Preses telpa
Preses telpa

CEMEX Go tiešsaistes platformu pasaulē lieto jau 10 000 uzņēmuma klientu

Būvmateriālu ražotāja CEMEX, S.A.B. de C.V. (“CEMEX”) (NYSE: CX) ieviesto digitālu platformu CEMEX Go pasaulē lieto jau teju ceturtā daļa uzņēmuma klientu. Aptverot trīs kontinentus, tās lietotāju skaits sasniedzis 10 000, padarot CEMEX Go par vadošo digitālo rīku būvmateriālu ražošanas industrijā.


Balstoties uz klientu atsauksmēm, CEMEX Go piedzīvo nemitīgu attīstību – tiek paplašināta tās funkcionalitāte un pakalpojumu pielāgošana klientiem. Digitālo tehnoloģiju sniegtās iespējas palīdz samazināt uzņēmuma administratīvo slogu, tādējādi ļaujot palielināt darbības efektivitāti un konkurētspēju, radīt papildu pievienoto vērtību.

“CEMEX Go ir radījis jaunu klientu apkalpošanas standartu būvmateriālu ražošanas nozarē. Lepojamies, ka vien septiņus mēnešus pēc tās ieviešanas, platformu izmanto jau 10 tūkstoši mūsu klientu,” saka Fernando A. Gonzalezs, CEMEX izpilddirektors. “Arī turpmāk centīsimies būt vadošais spēlētājs digitālo rīku ieviešanā savā nozarē, pielāgojot jaunāko tehnoloģiju sniegtās iespējas mūsu klientu vajadzībām”.

CEMEX Go platforma pašlaik pieejama Meksikā, ASV, Kolumbijā, Lielbritānijā un Vācijā, bet jau tuvākajos mēnešos tiks ieviesta pusē no uzņēmuma darbības valstīm. Līdz 2018.gada beigām to plānots ieviest visas CEMEX darbības valstīs, tādējādi aptverot aptuveni 45 tūkstošus klientu.

CEMEX Go sniedz pilnībā digitālu pakalpojumu kopumu, kas vienkāršo klienta sadarbību ar CEMEX un samazina tā administratīvo slogu. Platformā klienti var veikt pasūtījumus, pārskatīt darbību vēsturi, tiešsaistē sekot piegādēm un pasūtījumu izpildes statusam, mainīt pasūtījumu un saņemt pilnu informācijas apjomu biznesa lēmumu pieņemšanai. Paredzams, ka platforma ievērojami samazinās laika patēriņu, kas klientam vēsturiski bija jāvelta šo funkciju veikšanai.

CEMEX Go ir CEMEX R&D, inovāciju un biznesa attīstības projekts, daļa no globālā izpētes un attīstības iniciatīvu tīkla, ko vada CEMEX izpētes centrs Šveicē. Projekta īstenošanā CEMEX sadarbojas ar ilgtermiņa partneriem IBM un NEORIS.

CEMEX ir starptautisks būvmateriālu ražošanas uzņēmums, kas nodrošina augstas kvalitātes uzticamus produktus un pakalpojumus vairāk nekā 50 pasaules valstīs. CEMEX ir sena vēsture, ko raksturo darbs savu kopienu labā un ilgtspējas veicināšanā, inovatīvu būvmateriālu ieviešana tirgū un efektivitātes sasniegumi. Plašāka informācija: www.cemex.com.

Veidot savienojumu

Building the Future
Copyright © 2018 CEMEX S.A.B. de C.V. All rights reserved